עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אופניים חשמליות בתל אביב

תל אביב היא עיר של אופניים בזה אין ספק בכלל. עיר צפופה, הם המון מקומות בילוי, המון עניין, אטרקציות. כולם רוצים להסתובב בתל אביב ומי שגר בא, אף פעם, אבל אף פעם לא מוצא חנייה.

עד שהופיעו האופניים החשמליות, היו את הרגילות. חצי מהתל אביבים נוסעים על אופניים. הם נוסעים אתם לעבודה, אם הם גרים בתל- אביב, הם נוסעים אתם להביא את הילד מהגן (תמיד רואים הרבה הורים על כיסא קטן מקדימה או מאחור), הם נוסעים אתם לבקר את ההורים, אם הם גרים בתל אביב. הם נוסעים אתם לקניות. בקיצור אופניים בתל אביב היו מאז ומעולם, ועכשיו עברה השליטה בעיר לאופניות חשמליות בתל אביב.

אין חנייה? אופניים חשמליות בתל אביב!

הבעיה שהכי מטרידה את כל מי שגר או עובד בתל אביב היא מצוקת החנייה. עד שכבר הגענו עם הרכב למחוז חפצנו, זמן ארוך ויקר מבוזבז בחיפוש אחרי מקום חנייה, גם אם יש על השמשה הקדמית תו חנייה מתאים וכל מה שצריך למצוא הם כמה אבני שפה שצבועות בכחול לבן.

אופניים חשמליות לא מחפשות חנייה. נקודה!

לא נתקעים בפקקים. נוסעים באופניים חשמליות בתל אביב!

סימן קריאה נוסף שאפשר לחבר לאופניים חשמליות הוא שהן לא עומדות בפקקים. כל תל אביבי שמניע את הרכב רק כדי לקחת את הילד לגן יודע שמצפה לו מסע ייסורים עד שיגיע ליעד במרחק של שניים וחצי רחובות מהבית.

הכמות הבלתי סבירה של כלי רכב כמעט בכל רגע נתון בעיר מייצרת עומסי תנועה בלתי נסבלים. אופניים חשמליות מאפשרות לרוכב לתמרן בין טורי המכוניות בפקק, להשתמש בשבילי אופניים שכבר מפוזרים בהרבה צירי תנועה בעיר ,ובקיצור, להפסיק לבזבז זמן יקר על המתנה בפקקים.

אופניים חשמליות מחנים במשרד!

בתל אביב, כמו בכל עיר גדולה אחרת, עובדים מאות אלפי אנשים שלא מתגוררים בה. גם הם סובלים מבעיות התנועה והחנייה בעיר, ורבים מהם הצטיידו באופניים חשמליות כדי לחסוך זמן. אפשר לראות בכל בוקר אופניים חשמליות מקופלות בקרונות רכבות שמגיעות לתל אביב, וגם תאי מטען של אוטובוסים כבר מכירים את התופעה.

עד כאן הכול בסדר. הגענו לתל אביב, הורדנו את האופניים החשמליות מהרכבת, הרכבנו אותן ובנסיעה קלילה מהירה ורגועה הגענו למשרד.

ומה עכשיו? אם נקשור אותן מתחת לבניין יש סיכוי סביר שאחרי שנסיים את יום העבודה נמצא במקרה הטוב את המנעול השבור בלבד.

אז זהו שלא.. אופניים חשמליות אפשר לקפל ולהכניס למשרד, שם בטח יש מקום בארכיון או באיזה מחסן שישמור עליהן טוב טוב.

נוסעים לאוניברסיטה באופניים חשמליות!

תל אביב עיר לא קטנה. המרחקים בין קצותיה  ארוכים, ונסיעה בתחבורה הציבורית מפלורנטין למשל, אזור שגרים בו הרבה סטודנטים, עד לאוניברסיטה ברמת אביב, יכולה להיות חוויה מתישה ולא רצויה, בטח שלא בבוקר של מבחן חשוב.

באופניים חשמליות אפשר להפוך את הדרך למהירה ומהנה, אבל כדי להצליח במבחן רצוי קצת להתכונן. אופניים חשמליות תל אביב, הדרך הכי מגניבה לנסוע בעיר.