עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אורן שלום מנטליסט ישראלי

מופע חושים של מנטליסט ישראלי הוא מופע שכדאי מאד שיהיה באירוע שלכם. במיוחד אם זהו אירוע בימתי, בו יושבים מאות עד אלפי בני אדם במושבים בשורות, המופע הזה הוא בדיוק מה שנדרש בשביל להשלים את החוויה במיטבה! בוו להזמין מופע של מנטליסט וליהנות משלל חוויות מהפנטות!

מופע קריאת מחשבות לצופים בקהל או למתנדבים

אמן חושים אורן שלום עובד עם מתנדבים או מול הקהל כמקשה אחת. בשני המקרים הוא יוכל לקרוא את מחשבותיכם וליישם אותן על הבמה. בלי המילה הכתובה או המדוברת מצליח שלום לדעת למה התכוונתם כמאזינים או צופים ולאפשר לכם בדיוק את ההרגשה הזו, ללא מילים. זו המשמעות האמתית של המילה מנטליזם, וזה מה שיהיה אצלכם באירוע!

מופע בידור ברמה אחרת

בואו ליהנות ממופעי בידור אטרקטיביים פרי יצירתו של אורן שלום. במסגרת מופע החושים שהוא עורך, הוא בא עם תכנים מקוריים ומציג אותם לקהל, אשר לא יוכל לכבוש את צחוקו. בנוסף, המופע צפוי לכלול גם תכני בידור ייעודיים לתחום שלכם: התחום העסקי, התחום הקבוצתי לשמו התכנסתם לאירוע, וכד', למשל – שימוש בסיפורים ובהתרחשויות בחברת עובדים על מנת ליצור תסריטי בידור מעניינים.

מופע היתולי באיכות חסרת פשרות

מופע קסמים ומופע זריזות ידיים בהם יגדיר שלום מחדש את המושגים הללו: במופעים תוכלו לחזות בקסמים נדירים, הכוללים תוצאות כמו הזזת חפצים ללא הידיים, שליפת אובייקטים בהתאם למחשבות שלכם, ועוד. הכל נעשה באמצעות מנטליזם טהור כנדרש ממסגרת כמו מופע חושים. בצפייה באטרקציה כמו מופע חושים אתם למעשה מסבים לעצמכם נחת והנאה ומאפשרים סיפוק רבתי מכל מה שרואות עיניכם.

אורן שלום – מנטליסט ישראלי רב ניסיון

אורן שלום הנו מנטליסט ישראלי, או בעברית – אומן חושים. הוא יכול לספק לקהל שלו שלל תכנים על פי הזמנה הכוללים שימוש באומנות החושים, או בשמה הלועזי מנטליזם. המופע יכלול את כל סוגי האומנות הכרוכים בכך, החל מאלמנטים בידוריים ועד אלמנטים קוסמיים שתוצאתם קריאת מחשבות והגשמת יעדים שהצופים לא יאמינו להתרחשותם. בואו לחוות מופע חושים חד פעמי ועוצר נשימה אשר ישים אתכם במקום שונה לחלוטין מזה שאותו אתם מכירים בענף. בואו לחוות מחדש מופע אומנות חושים מון המעלה הראשונה!