עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אז איך כדאי לחגוג מסיבת עצמאות בעבודה?

כמעסיקים, חשוב לכם מאד לתבל את השגרה של העובדים שלכם. איך אתם עושים זאת? עם ימי גיבוש מפתיעים, ארוחות צוות עשירות וטעימות וגם ציון החגים והמועדים השונים. כל חג הוא סיבה למסיבה, אך נדמה כי המועד האהוב והפטריוטי ביותר הוא ללא כל ספק יום העצמאות!

לשמחתכם, אינכם צריכים להיות מפיקי אירועים גדולים בכדי לערוך מסיבת עצמאות מושלמת במקום העבודה! מה אתם כן צריכים? בעיקר לעקוב אחר הטיפים הבאים שיהפכו את מקום העבודה שלכם למקור גאווה כחול-לבן. וחשוב לא פחות: אל תשכחו לרגע לרכוש מתנות ליום העצמאות לעובדים.

המאכל הלאומי: פלאפל!

אין מסיבת עצמאות בלי המאכל הלאומי – פלאפל. אז נכון שהמאכל הזה אינו ישראלי במקור, אך במשך השנים הוא נהנה ממיתוג של המאכל הישראלי הפופולארי והאהוב ביותר. מנת הרחוב יצרה לעצמה שם עולמי, ובישראל ניתן ליהנות ממנה במגוון רחב של טעמים. פתחו עמדת פלאפל מקורית ומדליקה במקום העבודה, ופנקו את הצוות שלכם בארוחת צהריים טעימה במיוחד.

מוסיקה: המצעד השנתי

אין מסיבה בלי מוסיקה טובה. ובחגיגת יום העצמאות? פשוט נגנו את הפלייליסט של המצעד השנתי הישראלי האחרון, לצד קלאסיקות ישראליות על-זמניות. כיום, תוכלו למצוא ביוטיוב, באפל מיוזיק וגם בספוטיפיי, שלל רצועות השמעה המתאימות לחגיגות עצמאות. פס קול ישראלי שכזה יוסיף המון לחגיגת העצמאות שלכם, יעלה חיוך ואפילו יעניק טעם נוסטלגי מתוק ונעים. 

המיתוג: כחול-לבן

ואיך ממתגים מסיבה ישראלית ביום העצמאות? די בקלות! בקשו מהעובדים שלכם להגיע במכנס כחול וחולצה לבנה (מבלי לפרט להם יותר מדי), תוך שיהיה עליכם לקשט את המשרד בדגלי ישראל, לעצב את המשרד בקישוטים בכחול ולבן וגם לרכוש מראש כלי אוכל והגשה בכחול ולבן. כך, אתם מספקים לעובדים שלכם חגיגת עצמאות בלתי נשכחת!

כחלק בלתי נפרד מהמיתוג, שלבו גם מתנות לעובדים שלכם בכחול לבן ברוח יום העצמאות. את המתנות אגב, תוכלו לרכוש ברכישה אינטרנטית. 

מתי חוגגים עצמאות בעבודה?

שאלה מצוינת! כידוע, יום העצמאות מגיע מיד לאחר יום הזיכרון. לכן, כדאי לחגוג את יום העצמאות במקום העבודה יום או יומיים לפני אירועי יום הזיכרון. כך, אתם גם זוכים לחגוג את עצמאותה של ישראל, אך גם להעניק את הכבוד הראוי ליום הזיכרון שבו זוכרים, ולא חוגגים. אפשרות נוספת היא לחגוג ביום העצמאות עצמו, בחגיגה אינטימית עם צוות העובדים בפארק עירוני, חדר בריחה או קריוקי וכיוצא בזה. איך שלא יהיה, הדגל שלכם – הוא כחול ולבן!