עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אחזקה וניהול נכסים בגבעת שמואל והסביבה

גבעת שמואל היא עיר שנמצאת בתנופת פיתוח אדירה. ראשית, בסביבה של גבעת שמואל אפשר למצוא ערים שכנות כגון רמת גן, פתח תקווה, בני ברק וקריית אונו ולכן רבים בוחרים בה כיעד למגורים ובשל הקרבה למוקדי תעסוקה. שנית, גבעת שמואל מדורגת גבוה יחסית מבחינת השכר החודשי הממוצע וגם מבחינת אחוז הזכאות לתעודת בגרות, מה שהופך אותה לפתרון אידאלי עבור הורים לילדים.

הבעיה היחידה היא שלאחר רכישת נכס למגורים או השקעה בגבעת שמואל והסביבה, צריך לדאוג לאחזקה תקופתית. בעזרת ניהול נכסים שמגלם בתוכו גם אחזקת מבנים ניתן להגן על ערך הנכס ולמנוע שחיקה. אם גם רוצים לעשות את זה כמו שצריך ולחסוך זמן, מאמץ וכסף, יש צורך לפנות אל חברת ניהול נכסים מנוסה ומקצועית ולהשתמש בשירותים שלה.

מה עושה חברת ניהול נכסים?

חברת ניהול נכסים למעשה מחליפה את המנגנון המסורתי של ניהול ועד בית ומרכזת את כל מה שקשור לתחזוקת הנכס תחת קורת גג אחת. אם רוצים לגייס חברת אחזקה לבניין מגורים, צריך להשיג את אישור הדיירים או לפחות את אישורם של רוב בעלי הנכסים.

לחלופין, יש גם מקרים שבהם שירותי ניהול בתים משותפים ניתנים עבור אדם פרטי אחד שרכש נכס בגבעת שמואל והסביבה וכעת רוצה לנצל אותו על מנת להפיק מקסימום תשואה במינימום הוצאה כספית. כך למשל ניתן להתייעץ עם נציגים של חברת ניהול נכסים לגבי ניהול דירות להשכרה, ניהול בנייני מגורים לאוכלוסיות ותיקות וכן הלאה.

היתרונות של ניהול נכסים חיצוני

רבים שואלים את עצמם למה להשתמש בשירותי ניהול נכסים ולא לנסות לבצע אחזקת מבנים לבד. מצד אחד, יש בהחלט יתרון בניהול ועד בית בצורה עצמאית כי זה חוסך בהוצאות. מצד שני, רק חברת אחזקה לבניין שמתמחה גם בשירותים של ניהול בתים משותפים מכירה לעומק את התחום ואת אנשי המקצוע שאליהם רלוונטי להתקשר לצרכי תיקונים, טיפול בבעיות, תחזוקה, בדיקות תקופתיות, בדק בית וכן הלאה.

במילים אחרות, ניהול נכסים חיצוני משחרר את בעלי הדירות בבניין המשותף מהצורך לדאוג בעצמם לענייני התחזוקה. במקום שבעלי הדירות יצטרכו לרדוף אחרי נותני שירותים או לשלם ביוקר על תיקונים סטנדרטיים, הם יכולים לפנות אל חברת ניהול נכסים ולהשתמש בשירותיה. בטווח הארוך, מדובר על שיטה מעולה לשמור על ערך הנכס גם בגבעת השמואל והסביבה וגם בערים מרכזיות ומבוקשות אחרות בישראל.

לסיכום, השירות של אחזקה וניהול נכסים בגבעת שמואל והסביבה מהווה דוגמא מצוינת ליתרונות של העברת תחומי אחריות מסוימים בענף הנדל”ן לידיים של אנשי מקצוע. אם משתמשים בשירותי ניהול ועד בית של חברת אחזקה לבניין ובוחרים אותה בצורה נכונה, אפשר ליהנות מכל היתרונות ועדיין להגן על ערך הנכס כדי למנוע שחיקה או ירידה בתשואה מהשכירות.