עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אחת ולתמיד: כמה יש להשקיע עם מזכרות לאירועים?

לרוב, אתם מגיעים אל אירועים בתור אורחים. עם זאת, כמה פעמים בחיים אתם זוכים גם להיות בסטטוס של “מארחים” – מה שמעניק לכם סיפוק גדול, אך גם מצריך מכם לעבוד לא מעט. לא משנה כלל אם אתם חוגגים חתונה, בר מצווה או ברית – אתם רוצים להיות המארחים הטובים ביותר לאורחים שלכם.

להיות מארח טוב זה לדאוג למתחם אירועים בעל שם, לקייטרינג משובח, בר משקאות איכותי וגם למזכרת יפה שתוענק לכל אורח בסוף האירוע. גם אתם תוהים מהי תכלית המזכרות וגם כמה צריך להשקיע בהן? המדריך הבא עבורכם:

מזכרת לאורחים באירוע: על מה ולמה?

אולי כדאי להתחיל בהתחלה: האירוע שלכם יוכל להיות אירוע נפלא גם בלי מזכרת לאורחים. עם זאת, בעת שאתם מעניקים מזכרות לאירועים אתם יוצרים חוויה שונה ואחרת. כנראה שאף אורח שלכם לא מצפה לצאת מהאירוע שלכם עם מתנה, וזו בדיוק ההזדמנות שלכם להפתיע. המזכרת היא הדרך שלכם להגיד תודה לכל אורח באופן אישי – על שהוא הגיע לאירוע לאהוב אתכם, לפרגן לכם ולשמח אתכם.

מ-3 שקלים ועד 25 שקלים – כמה תשקיעו?

אז כמה בכלל צריך להשקיע במזכרות? ההחלטה היא אך ורק שלכם. מובן כי השיקול שלרוב נלקח בחשבון הוא השיקול הכלכלי, כך שהדבר הנכון ביותר לעשות הוא להגדיר תחילה תקציב לאירוע. כשיש לכם תקציב, אתם יכולים לחלק אותו בין כל הספקים השונים וכך ליצור גם סדר עדיפויות היכן כדאי להשקיע וכמה. בגדול, המזכרת הזולה ביותר שתמצאו תעלה לכם לערך כ-3 שקלים, בעוד מזכרות הפרימיום יכולות להגיע גם לעלות של כ-25 שקלים.

אירוע קטן מאפשר לכם להשקיע יותר במזכרות

בהנחה ואתם חוגגים אירוע קטן – כזה המוכר בשמות אירוע אינטימי או אירוע בוטיק, תוכלו להשקיע יותר במזכרות. הסיבה היא שהמון פעמים מגדירים תקציב גבוה, אך מאחר וישנה כמות קטנה יחסית של אורחים, נותר עודף מהתקציב. לכן, במקרה שכזה מומלץ מאד להשקיע יותר במזכרות – כך תעצימו את אפקט החוויה וההתרגשות של כל אורח.

איך בוחרים מזכרת? מאופי האירוע ועד איפיון קהל האורחים

המזכרת שלכם צריכה להתבסס בעיקרה על אופי האירוע ועל קהל היעד. לדוגמא: אם אתם חוגגים בת מצווה, יהיה נכון להעניק מזכרת כדוגמת לק ממותג או ערכת הדלקת נרות לשבת. שיקול נוסף שיש לקחת הוא קהל האורחים: האם מדובר רק על החברות הטובות של הילדה, או שישנם אורחים נוספים שצריך להתחשב בהם? זיכרו כי תוכלו להעניק מזכרות מגוונות – כאלו המיועדות לילדים, לגברים ולנשים.