עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך המחיר של המצבר מעיד על טיבו?

המון פעמים כצרכנים אתם מחפשים אחר המוצר הזול ביותר. לא אחת, אחרי רכישה של מוצר זול, אתם מגלים כי הזול עלה לכם ביוקר והעסקה שהייתה כביכול משתלמת תחילה, מתגלה כעת כמאד לא כדאית. כעת, כשעליכם להחליף מצבר לרכב, חשוב שתדעו כי על פי מחיר המצבר תוכלו לגלות המון על טיבו. כך קונים היום מצברים לרכב:

 

מחיר גבוה מדי: נורה אדומה!

 

אז ישנם מצברים הנמכרים במחירים הגבוהים משמעותית מהמחיר המאפיין את ענף המצברים. לעתים ניתן לקשר את המחיר הגבוה למוצר איכותי, אך בפועל מחיר גבוה מאד של מצבר שאינו תואם את המחיר הממוצע, צריך להדליק לכם נורה אדומה. במרבית המקרים, אלו שימכרו לכם את המצברים במחיר הגבוה הם ספקים שלא ניתן לבטוח בטוב לבכם ובהגינות שלהם, ועל כן מראש לא כדאי לעשות איתם עסקים.

 

מחיר נמוך מדי: אל תקנו חתול בשק:

 

הגעתם אל חנות מצברים בחיפה המציעה את המצברים במחירים שוברי שוק? שמעתם על חנות מצברים בבאר שבע שמוכרת את המצברים במבצע חסר תקדים שטרם נשמע? כשם שעליכם להיזהר מהמצברים במחירים הגבוהים, כך כדאי להיזהר גם ממחירים נמוכים משמעותית שאינכם יכולים לדעת מה טיבם ומה הסיבה שהם נמכרים במחיר כה נמוך. גם עם חנויות של מצברים בנתניה או בכל בעיר אחרת – חפשו אחר האיכות ולא בהכרח אחר המחיר. משלמים פחות עכשיו? משלמים יותר בעתיד.

 

מחיר המשקף את ענף המצברים – אחריו אתם מחפשים:

 

אז איך מוצאים את המצבר המושלם לרכב שלכם? זיכרו כי המצברים הנמכרים במחירים המאפיינים את שוק המצברים, הם המצברים שאתם רוצים ברכב שלכם. מחיר ממוצע של המצבר שנמכר בחנות מצברים בירושלים או בשירות של מצברים עד הבית, הוא מצבר שיכול לשקף לכם את הגינות בית העסק ואת טיבו של המצבר. במעמד הרכישה, זכותכם גם לקבל תעודת אחריות עליו, על מנת שבכל מקרה של תפקוד לקוי יהיה לכם אל מי לפנות על מנת לקבל את השירות הראוי לכם, ואת החלפת המצבר במקרה הצורך. נסיעה טובה!