עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך כסא משפיע על חוויית האורחים במסעדה?

כבעלים של מסעדה אתם משקיעים מאד במיתוג, בניית תפריט, צוות מקצועי של מלצרים ושפים ורכישת חומרי גלם איכותיים. ומה באשר לכסאות הסועדים? לא תאמינו אפילו עד כמה הם משפיעים על חוויית הסועדים:

הכסאות הינם חלק בלתי נפרד מעיצוב המסעדה:

הדבר הראשון שחשוב לזכור הוא שהכסא אינו מיועד רק לישיבת האורחים, אלא גם לעיצוב המסעדה. כבעלים של מסעדה או בית קפה, אתם משקיעים לא מעט בעיצוב הפנים, כאשר ההשקעה כוללת גם את הנגיעה בכסאות. כידוע, היופי חבוי בדברים הקטנים, ותשומת לב הניתנת גם לכסאות, משתקפת בסופו של דבר. כך לדוגמא, אם יש לכם מסעדה איטלקית שאתם רוצים לייצר בה אווירה כפרית וחמימה, יהיה נכון לבחור בכסאות מעץ שיתרמו לאווירה. מנגד, אם המסעדה שלכם הינה מסעדה מודרנית עכשווית, יהיה נכון לבחור בכסאות בצבעים נועזים יותר שיתמכו את הטון המודרני.

הכסא מבטיח אירוח נעים ונוח לכל סועד וסועד:

בבתי קפה הישיבה של הסועדים אולי קצרה יותר, אך במסעדות מדובר על אירוח שיכול להגיע גם לכשעתיים וחצי. על כן, חשוב לבחור כסאות נוחים שיאפשרו לכל סועד בבית העסק שלכם לשבת בנוחות ולהתרווח על כסא מפנק ותומך. הדבר האחרון שהסועדים שלכם ירצו הוא לאכול ארוחה בכסא שאינו נוח, ובמידה רבה הכסאות מעצבים את החוויה. נסו להיזכר בעצמכם: סביר להניח כי התארחתם בעצמכם במסעדה וביקשתם להחליף את הכסא, רק מאחר והוא התנדנד או היה לכם לא נוח. הכסא כאמור, הינו חלק בלתי נפרד מהחוויה של הסועדים.

באילו כסאות כדאי לבחור?

מרבית בתי הקפה והמסעדות בנויים מאזורי הושבה שונים, כאשר באמצע החלל ישנו בר שהינו מרכז המסעדה או בית הקפה. לכן, כדאי לשלב בין הכסאות הקונבנציונאלים, ובין כסאות הבר שמוסיפים טאץ’ מרענן וצעיר למקום. מעבר לכך, אי שילוב כסאות מסביב לב הינו אקט מאד לא כלכלי, שכן אתם מפסידים כך אזור הושבה נוסף שמתורגם בסופו של דבר להפסד כספי. זיכרו כי הכסא אינו רק כסא, אלא הוא עיצוב המסעדה והנוחות של כל סועד שמשקיע את כספו ואמונו בכם.

תגיות: ,