עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך כספת לבית עוזרת להגנה על רכוש אישי?

כספת ביתית אינה מוצר שמשמש רק לאחסון כסף מזומן מחוץ לבנק. היא משמשת לאחסון כל סוגי התכולות שנוגעות ללבכם: תשמישי קדושה אישיים, כלי נגינה, תכשיטים, תמונות אומן, ועוד. פעמים רבות אנחנו אוגרים מוצרי אומנות ולא יכולים להרשות לעצמנו להיקרא "אגרנים" ולעשות פינוי דירה., כי אחרי הכל מדובר על MASTERPIECES. מה עושים כאשר עובדתית אין מקום בבית לכל המוצרים הללו? תשובה: מאחסנים בכספת ביתית.

מנגנון פלדה עמיד וחסון מאין כמוהו

גוף של כספת ביתית ממוצעת מורכב מפלדה עם עובי דופן של 50 מ"מ הכולל 3 מ"מ פלדה חיצונית, 6 מ"מ פלדה פנימית ומילוי חומרים קשיחים ובניהם בטון וחול מרוכזים. כאשר כל הדפנות עשויות מחומרים אלו, ההבקעה של המוצר תהיה מאד קשה. בחלק מהכספות ישנם קפיצים נגד קידוח. המשמעות היא שהם פרוסים לכל אורך הדפנות, ואם פורץ ינסה לקדוח בכספת המקדחה תצא משיווי משקל בשל הטיית הקפיץ את חוד המקדחה.

מנעול בהזמנה אישית על פי מפרט מתוכנן

ניתן לבחור במנעול מפתח, קומבינציה, מפתח וקומבינציה (משולב) בו ניתן או להזין קוד מספרי או לפתוח עם המפתח או במנעול אלקטרוני שנפתח באמצעות ממסר חשמלי. כספות לבית צריכות להכיל מנעול שמתאים לנעילת סוג התכולה שבתוך הכספת. עליו גם להתאים לדרישותיכם. אם אתם אנשים של מפתחות, הדגם שאתם צריכים יבוסס על מפתחות, ואם אתם מעדיפים לפתוח עם קוד קומבינציה יש להקים מנעול תואם.

הצמדה להתקן פתיחה צמוד רצפה

התקן הפתיחה יכול להיות ארון או יכולה להיות גם הרחבת גבס, קרי – הרחבה של הקיר לפנים הבית בשביל להטמיע בו כספת. בשני המקרים, המקום בו היא מוצנעת צריך להכיל דלת ייעודית. במידה ואין הרחבת גבס, והחלטתם לרכוש ארון, חשוב לקבע אותו לרצפה באמצעות ברגים. את הכספת יש לקבע באותה צורה לגוף הארון.

סייף בטיחות – התקנת כספת ביתית על פי הזמנה

בחברת סייף בטיחות מתמחים בהתקנת כל סוגי הכספות: עם מנעול מכני או אלקטרוני, קומבינציה או מפתח. החברה אחראית להתקנת כספות קטנות או גדולות על פי הזמנה. אם אתם מעוניינים להזמין כספת לבית, צרו קשר לגבי סוג התכולה אשר עתיד להיות מאוחסן ואנו נשערך עבורכם כספת שעשויה להתאים לביתכם, אותה תוכלו לראות בטרם ההזמנה, ולבצעה אם היא מתאימה.

תגיות: