עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך לבחור סגנון עיצוב בטבעות נישואין?

התחלתם להסתובב בחנויות התכשיטים על מנת למצוא טבעות נישואין בירושלים, זה הזמן למעשה לבחור את הטבעת שתלך איתכם לאורך כל הדרך. אצל הגברים המשימה היא בדרך כלל פשוטה, אך אצל הנשים מגוון העיצובים הוא הרבה יותר גדול ואז המשימה היא לא קלה. ריכזנו לכם במאמר זה מספר סגנונות עיצוב של טבעות נישואין בירושלים על מנת להפוך את המשימה לקצת יותר פשוטה.

טבעות נישואין בירושלים בסגנון קלאסי

הסגנון הקלאסי הוא סגנון שאף פעם לא נעלם. הוא תמיד יהיה ותמיד יהיו נשים יאהבו אותו. בסגנון הקלאסי למעשה אתם תראו טבעות נישואין בירושלים אשר העיצוב שלהן הוא נקי ומבריק. אין עליהן עיטורים מיוחדים והן חלקות. מה שמקנה לעיצוב הזה את המיוחדות שלו זה הצורה של שולי המתכת. יש טבעות קלאסיות ששוליהן עגולים יותר, יש כאלו ששוליהן ישרים ויש את הטבעות בעלות השוליים היוצאים. טבעות נישואין בירושלים במראה קלאסי מגיעות בעובי שונה. ניתן למצוא את הטבעות הדקות מאוד והפשוטות, את אלו שעבות מאוד והטבעות בעובי הבינוני. ההתאמה של העובי היא לפי האצבע שלכן וטעמכן האישי. 

טבעות נישואין בירושלים עם חיתוכי מכונה 

בשנים האחרונות אנו רואים טרנד חדש של סגנון עיצוב עבור טבעות נישואין בירושלים אשר נוצר בעזרת מכונות חיתוך. בטבעות אלו אתם תראו עיטורים סימטריים אשר נעשו בעזרת מכונה. כמו כן בעזרת המכונה ניתן ליצור ריקועים או מין אזור נוצץ אשר נראה כאילו פזרו חול מזהב או נצנצים על הטבעת. הסגנון הזה הוא מבין הסגנונות היותר בולטים בשנים האחרונות ונשים רבות מתחברות אליו. גם הוא מגיע בגדלים שונים ובעובי שונה על פי טעמכן האישי. עליכן לנסות על היד ולראות מה הכי מתאים לכן. בכל מקרה גם כאן יש שלל סוגים של חריטות מגוונות וטבעת אחת אינה דומה לאחרת. 

טבעות נישואין בירושלים בעבודת יד

עבודת יד תמיד תהיה מיוחדת, בייחוד אם עשה אותה מעצב מיומן. כאשר הולכים לקנות טבעות נישואין בירושלים בעבודת יד, בדרך כלל אלו יהיו טבעות שהעיצוב שלהן הוא אחד ואין טבעת כזו נוספת לאף אחת. את טבעות נישואין בירושלים בעבודת יד תוכלו בדרך כלל לבחור מתוך מגוון עיצובים קיימים שיציע לכם המעצב או לצייר את העיצוב שאתם מעוניינים בו ולבקש מהמעצב לעשות לכם את הסגנון הזה. טבעות בעבודת יד הן כאלו שזמן העבודה עליהן ארוך יותר ולכן עלותם בדרך כלל תהיה גבוהה יותר.