עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך לוקחים משכנתא לאחר פשיטת רגל? מרטין בוקסדורף/ כל המידע

שלום רב קוראים יקרים, שמי מרטין בוקסדורף – אני מטפל כבר 10 שנים במשכנתאות של אנשים שעברו פשיטת רגל ורוצים לקחת משכנתא. אם עברתם פשיטת רגל, אז אתם כבר יודעים שזה דבר כמעט בלתי אפשרי.

אז אני מומחה בהשגת משכנתאות כאלו, ועושה את זה על בסיס יום יומי. הנה כמה דברים שיעזרו לכם להבין יותר איך לוקחים משכנתא לאחר פשיטת רגל. הידע שלי מתבסס על מאות משכנתאות של פושטי רגל לשעבר.

משכנתא לאחר פשיטת רגל- הבסיס:

נקודת המוצא שלנו צריכה להיות שהבנקים בכלל לא רוצים לתת משכנתא לאנשים שעברו פשיטת רגל. הסיבה שהם לא רוצים היא בגלל שקיימת סטטיסטיקה מדויקת ש50 אחוז מהאנשים שעוברים פשיטת רגל, חוזרים שנית להגיע למצב של פשיטת רגל.

בהתבסס על הנתונים האלו, הבנקים בגדול לא מעוניינים. אבל המטרה שלי היא להביא את הדברים למצב שבו אתם מקבלים משכנתא בכל זאת.

אז איך הדברים עובדים?

מבחינתי אני תמיד מנסה לבנות בראש את המאזניים הדמיוניים: כלומר על כף אחת יש לנו את פשיטת הרגל שזה דבר שלילי ביותר, עכשיו התפקיד שלנו יחד הוא לבנות מה הדברים שאנחנו שמים על הכף השנייה. כלומר, את הכף השנייה אנחנו רוצים למלא בדברים טובים שהמטרה שלהם להעפיל על הכף השלילית ולהגיע למצב שיש לי יותר דברים חיוביים להראות לבנקים, מאשר השליליים.

אז מה אנחנו יכולים לשים בדברים החיוביים כדי שניתן יהיה להתגבר על פשיטת הרגל? בואו נעבור על הדברים: קודם כל אם הרבה זמן עבר מרגע קבלת ההפטר זה יתרון גדול מאד. נכון הייתה פאשלה גדולה, אבל אם כבר הרבה זמן עבר והכול מתנהל תקין- זה יתרון גדול כי הבנקים יראו שמאז הכול תקין, אין שום בעיות והכול כשורה. יתרון גדול.

אם החשבונות שלכם מאז נראים מעולה ונמצאים בפלוס, זה יתרון גדול. כלומר, יוצא לי לראות הרבה מאוד אנשים שעברו פשיטת רגל אבל לא למדו מאז כלום. כלומר נמצאים בחריגות, נמצאים בהלוואות אין סופיות וסוחבים את אותן המחלות שהביאו לפשיטת הרגל מלכתחילה. אם אתם נמצאים בפלוס והחשבון שלכם תקין, אז זה יתרון גדול.

אם אתם שכירים ויציבים במקום העבודה ומרוויחים משכורת מעל הממוצע, זה יתרון גדול. הבנקים למשכנתאות מעדיפים שכירים ולא באמת רוצים עצמאיים. אם עברתם פשיטת רגל ועכשיו אתם שכירים ויציבים באותו מקום עבודה, מרוויחים מעל הממוצע, זה יתרון גדול.

יוצא לי לראות הרבה מאוד אנשים, שעברו פשיטת רגל למשל עם עסק בתחום השיפוצים, עברה שנה או שנתיים והם פותחים שוב עסק של שיפוצים. ועוד פעם הכול מתנהל אותו דבר, הכנסות נמוכות, מינוסים גדולים, חריגות וכן הלאה. אתם מבינים שבמצב הזה נראה בבירור שהאדם לא למד כלום ולא הייתם רוצים לתת משכנתא? אז שימו לב, צריך להראות לבנקים שהיה שינוי גדול בהתנהלות שלכם ועכשיו הכול נראה שונה.

אז מה אני צריך?

התפקיד שלי הוא לקחת את כל הדברים שלכם, ויחד איתם לצאת לבנקים כדי לשכנע את הבנקים שצריך לתת לכם משכנתא. כמה שיהיה לי יותר דברים חיוביים, כך יהיה לי קל יותר לשכנע את האנשים בבנקים לאשר לכם משכנתא, אני צריך שיהיה לי כמה שיותר טיעונים חיוביים.

לאחר שיהיה לי את כל הדברים, אני יוצא לבנקים במטרה להשיג לכם משכנתא. הדברים אמורים לקחת בערך שבעה ימים, פחות או יותר. כך או אחרת, אני אוכל לעדכן אתכם די מהר, האם יש אישור למשכנתא או שצריך לעשות מקצה שיפורים כדי לגשת שוב לבקש משכנתא.

לכל שאלה, אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלי. בקישור הזה.