עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה?

פריצות לבתים הן בעיה רצינית וחשוב מאוד להיזהר מאוד. אחד הרגעים המסוכנים ביותר הוא כאשר אנו יוצאים לחופשה במהלכה אנו נעדרים למספר ימים ואפילו יותר מביתנו. הגנבים תמיד ערניים ומחפשים אחר ההזדמנויות הללו ולכן עלינו להתגונן. אז איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה?

 

שמירה על דיסקרטיות

נכון שזה נחמד להשוויץ ולהראות לכולם שאנו יוצאים לחופשה ברשתות החברתיות? איזה כיף זה לעשות צ‘ק אין בפייסבוק שכולם יראו שעליתם על הטיסה לאמסטרדם, או לשים תמונה שלכם על החוף בתאילנד. אבל האמת שזה מסוכן – אתם לא יודעים מי יראה זאת. הגנבים מחפשים מידע מודיעיני ברשתות החברתיות והם ישמחו לדעת שנסעתם לכמה ימים. אז אולי כדאי להוריד קצת את הפרופיל ברשתות החברתיות, תוכלו לפרסם את התמונות שתחזרו.

 

עוד דבר שצריך להיזהר ממנו הוא תיבת דואר מפוצצת במכתבים. כאשר הגנבים מסיירים ומחפשים קרבנות הם ערניים לדברים אלו. כאשר תיבת הדואר מפוצצת במכתבים הם מבינים שבעל הנכס אינו נמצא שם על מנת לאסוף את המכתבים. לכן כדאי לבקש משכן או בן משפחה שעליו אתם סומכים לאסוף עבורכם את דברי הדואר.

שיטות אלו יכולות להקשות על הגנבים לדעת שאתם בחופשה ולהפחית את הסיכון.

 

הגנה והרתעה

אם אתם רוצים לדעת איך באמת ניתן למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה הרשו לי לספר לכם על הגנה והרתעה. הרעיון הוא להשתמש במערכות הגנה אשר מקשות מאוד על תהליך הפריצה. ישנם אמצעים שתוכלו להתקין בביתכם אשר יהפכו את הפריצה לדבר מורכב ומסובך עבור הגנבים. הם יאלצו להשתמש בכלים כבדים היוצרים רעש וזה מגדיל את הסיכון שם יתפסו. כלומר זה יוצר עבורכם הרתעה והם יעדיפו לוותר על הפריצה ויחשפו קרבן אחר.

 

צילינדר נגד פריצה שקטה

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה באמצעות צילינדר נגד פריצה שקטה?

מומלץ מאוד להזמין מנעולן לצורך התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה בטרם אתם יוצאים לחופשה. צילינדר זה הוא צילינדר הכולל מערכות הגנה נגד שיטת הדגדוג ואינו מאפשר לפורצים לעשות פריצה שקטה ומהירה כפי שהיו רוצים. בנוסף הוא כולל בקרת שכפול, במקרה ופעם נתתם מפתחות לעוזרת או למישהו אחר באופן זמני, כך תוכלו להיות בטוחים שאין להם העתק בו הם יוכלו להשתמש כאשר אינכם בדירה.

 

מנעול כספת עליון

איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה באמצעות מנעול כספת עליון?

מנעולן יכול להתקין לכם מנעול שני בחלקה העליון של הדלת. מנעול זה מכפיל את כמות העבודה של הגנבים. כלומר בשביל לפתוח את הדלת הם צריכים לנטרל שני מנעולים. גם אם קדחו את הצילינדר הראשון למטה, עדיין יש להם אתגר גדול מכיוון שמנעול כספת עליון הוא מנעול חזק ובעל הגנה כנגד קידוח.

התקשרו עכשיו למנעולן מוסמך על מנת לדעת יותר על איך למנוע פריצה לדירה בזמן חופשה.