עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך מוצאים בתי אבות בפתח תקווה?

אם המושבות, הלוא היא פתח תקווה, ידועה כאחת הערים הצפופות ביותר בארץ. רבים עוברים לעיר זו בחיפוש אחר מקומות עבודה משתלמים יותר ונשארים בה. אך בבוא העת הולכת האוכלוסייה ומזדקנת ויש צורך למצוא פתרון להורים הקשישים שכוחם אינו כפי שהיה עוד. בתי אבות בפתח תקווה פותחים את שעריהם בפני קשישים רבים אשר מעוניינים להיקלט בתוך מסגרת איכותית הכוללת השגחה מתמדת במשך 24 שעות ביממה.

פונים לסיוע גריאטרי

רופא גריאטרי הוא האיש שמטפל באנשים מבוגרים, בדרך כלל מגיל 65 ומעלה. במקרים מסוימים חשוב לפנות לאבחון גריאטרי, בייחוד עם הופעתם של סימנים מדאיגים:

  • נפילות לעתים תכופות – ישנם קשישים אשר סובלים מנפילות פתאומיות לעתים קרובות. נפילות אלה מסכנות את חייהם, שכן במהלך הנפילה הם עלולים להיחבט בחפצים כבדים וחדים ולהיפצע.
  • פיזור דעת – בלבול או פיזור דעת יכולים לסכן את חייהם של הקשישים. הם עלולים לשכוח לכבות את מפזר החום או את הגז ולפגוע בעצמכם או בסביבתם.
  • לא שומרים על היגיינה – קשישים אשר נוטים להזניח את ההיגיינה האישית שלהם זקוקים לאבחון גריאטרי על מנת לקבוע את הטיפול המתאים להם ביותר.
  • הפרעות אכילה – ירידה במשקל, או לחלופין השמנת יתר, יכולות להיות סימן מקדים לבעיות גריאטריות.
  • הדרדרות נפשית – קשישים אשר מראים סימנים להידרדרות נפשית זקוקים לאבחון גריאטרי. לעתים מדובר באובדן זיכרון המוביל לתסכול, ובמקרים אחרים נוטה המטופל לכעוס ולקלל לעתים קרובות.

מתאימים את הטיפול התרופתי

לאחר בדיקה ואבחון קובע הרופא הגריאטרי את הטיפול הנכון עבור המטופל. הוא דואג להתאים את התרופות הנכונות, כך שלא יתנגשו עם תרופות אחרות שלוקח המטופל. אם הקשיש גר בביתו אך זקוק להשגחה רפואית 24/7, ממליץ הרופא על בתי אבות בפתח תקווה, על מנת שהמטופל יוכל לקבל טיפול רפואי מסור בכל עת.

איך בוחרים את בית האבות המתאים ביותר

בתי אבות בפתח תקווה פזורים בשכונות רבות, והסוד הוא לבחור את בית האבות הטוב ביותר עבור המטופלים המבוגרים. כאשר אתם בוחרים בית אבות, חשוב לבחון כמה פרמטרים חשובים. ראשית, מומלץ לבחור בין אבות קרוב, כך שתוכלו לבקר את יקיריכם לעתים תכופות. שנית, חשוב לעמוד על טיבו של הצוות הרפואי ולוודא כי מדובר בצוות מקצועי. שלישית, כדאי לבדוק את הפעילויות החברתיות המתקיימות בבתי האבות על מנת להבטיח חיי חברה תקינים. ניתן למצוא פעילויות מרהיבות כמו הפעלות מוזיקליות, סריגה, תפירה, הפעלות המעודדות פעילויות מוטוריות וריפוי בעיסוק וכדומה.