עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך מפיקים חגיגת יום הולדת לילדים בצורה חסכונית?

לא משנה עד כמה יאמרו לכם שיום הולדת הוא חגיגה נחמדת, עדיין אתם, כהורים, מרגישים לא אחת את הנטל הכספי שלעתים מביא אתכם למצב בו אתם כמעט ולא מצליחים ליהנות מהחגיגה שאתם מפיקים לילדכם. אכן, הסטנדרט של הילדים עלה ואיתו גם סף הריגוש שלהם, אך הבשורה המשמחת באמת היא שבעת שאתם מתנהלים נכון, גם אתם יכולים לצלוח את המשימה בהצטיינות יתרה! איך תוכלו גם אתם להפיק יום הלדת לילדכם מבלי לשבור תכנית חיסכון? התחילו עם מתנפחים להשכרה:

 

במקום מפעיל חיצוני, הפעילו אתם את הילדים

ההוצאה הגבוהה ביותר באירועי יום ההולדת היא התשלום עבור מפעיל האטרקציות. המחיר שאתם משלמים כולל לרוב את שכר ההפעלה של המפעיל, ועוד עלות עבור חומרים שונים בהם נעשה שימוש לאורך ההפעלה. התוצאה? עלות גבוהה מאד שיכולה להגיע לאלפי שקלים. הפתרון? הפעילו את הילדים בעצמכם! הדוגמא הקלאסית היא כמובן של מתנפחים להשכרה, שלטובתם אין צורך במפעיל חיצוני. כל הנדרש מכם הוא לנפח את המתנפחים באמצעות ערכה שאתם מקבלים ולפקח על הפעילות.

 

חגיגה כפולה עם חבר טוב של ילדכם

מעבר להוצאות על האטרקציה של האירוע לרבות מתנפחים להשכרה, ישנן הוצאות נוספות הכוללות את קישוט האירוע וכיבוד לילדים. אכן, מדובר על עלות כלל לא נמוכה בהתחשב בעובדה כי מדובר על אירוע של כמה שעות, והדרך לחסוך בכל העלויות היא לחגוג עם ילד נוסף. איך עושים זאת? בקשו מהגננת או מהמורה את לוח תאריכי יום ההולדת וצרו שידוך עם הוריו של הילד שחוגג בתאריך סמוך לזה של ילדכם. התוצאה? אתם עתידים לחתוך את ההוצאות שלכם בחצי לפחות!

 

עבדו עם נותן שירות אחד שמספק את כל הנדרש

ככל שתעבדו עם יותר נותני שירות, כך האירוע יהיה יקר יותר. מנגד, בעת שתסגרו על כמה שיותר שירותים עם ספק אחד – המחיר יהיה נוח יותר ונגיש יותר. על כן, חפשו אחר ספק שמציע לכם את החבילה בכללותה: מתנפחים להשכרה, קישוטים לאירוע כדוגמת בלונים וגם עמדות מזון מפנקות שיחסכו מכם את עריכת הקניות והכנת המטעמים.