עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

איך שירות טוב משפר את החוויה שלכם עם רכישת המצבר?

 

לא מעטים אלו ששירות טוב חשוב להם יותר ממוצר טוב, ובצדק. חוויית השירות משפיעה רבות על הצרכנים, וטיב השירות הוא מה שגורם לא אחת ללקוחות לחזור אל אותה החנות או לזנוח אותה לטובת חנות אחרת. הגיע הזמן שלכם להתחדש עם מצבר לרכב? דעו כי הבחירה שלכם בחנות שתעניק לכם שירות טוב, תעניק לכם הרבה מעבר למצבר איכותי שישרת אתכם בכל נסיעה.

 

מקצועיות, שירותיות, אדיבות:

 

שירות טוב הוא שירות שבו אתם נהנים מאנשי שירות אדיבים ומקצועיים. לא אחת יש צורך בבדיקה מקיפה ברכב על מנת להתאים את סוג המצבר, ולאחר מכן כמובן שצריך להתקין אותו. את השהות בחנות המצברים תוכלו להעביר עם אנשי שירות קצרים, או עם אנשי שירות שיקבלו אתכם בחיוך, זרועות פתוחות ומקצועיות המבוססת על ניסיון רב. כשזה מגיע אל מצברים, אין מקום לפשרות! הולכים רק על הטוב ביותר.

 

נתקעתם ללא הודעה מוקדמת? המצבר מגיע אליכם:

 

שירות טוב הניתן לכם מחנות המצברים, לא ניתן לכם רק כאשר אתם נמצאים בה פיסית לטובת רכישת מצבר חדש. כיום חנויות המצברים המובילות מציעות שירות ייחודי של מצברים המגיעים עד לפתח הבית שלכם. נתקעתם עם רכב שלא מניע ועם מצבר תקול? תשכחו מכל מה שהכרתם עד היום: אינכם צריכים להזמין גרר, להגיע לחנות המצברים במונית ולשרוף את יום העבודה – המצבר מגיע עד לפתח הבית! האם תוכלו לבקש שירות טוב מזה?

 

ישנו כשל, ליקוי או תקלה במצבר? תמיד יש לכם אל מי לפנות:

 

לא מעט לקוחות מלינים על כך שבמעמד הרכישה היו אליהם המוכרנים מאד נחמדים, אך בעת שהם רצו לקבל שירות בהמשך כבר לא היה עם מי לדבר. שירות טוב הוא מטרת העל של חנויות המצברים המובילות, כך שבמידה וצצה תקלה במצבר שלכם, כשל בלתי צפוי או ליקוי הגורם לאי תפקוד המצבר, תמיד יהיה לכם אל מי לפנות. עם רכישת המצבר אתם מקבלים תעודת אחריות המאפשרת לכם לנהוג בראש שקט ולדעת כי יש למצבר שלכם אם ואב.