עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אילו סוגי מדרסים קיימים?

מדרס הוא סוג של לבוש לכף הרגל המגן ועוזר לשמור עליה מפני פציעות ועומסים. את המדרסים נוכל למצוא במגוון סוגים שונים כגון לנעלי עקב, לנעליים צבאיות, להליכה, לריצה ולעוד ענפי ספורט נוספים. רבים מהאתלטים כבר משתמשים עם מדרסים לענפי ספורט שלהם, אך חשוב לזכור שגם במידה ואינכם עוסקים בספורט חשוב לשים מדרסים לנעליים.

אז אילו סוגי מדרסים נוכל למצוא?

מדרסים לנעלי עקב – כמו שכבר ציינו חלק מהסוגים השונים, נוכל למצוא מדרסים לנעלי עקב, המדרסים מותאמים אישית לנעלי העקב אותה הבחורה לובשת במהלך שעות היום. הגברים בטוח שלא יבינו, אך לכל בחורה (גם אם היא תגיד שלא) קשה ללכת על נעלי עקב הרבה זמן.

מדרסים לחיילים – רבים מן החיילים הקרביים עושים מסעות עם משקל גוף גדול מהרגיל, כל העומס במהלך המסע נופל על הרגליים שלהם, הנעליים אשר הצבא מחלק אינן אורתופדיות ולפיכך אין חלוקת משקל שווה בכף הרגל. המדרסים אשר נבנים אישית לפי כף רגלו ומידותיו של החייל מאפשרי לזרימת דם יותר טוב, חלוקת עומסים שווה, ולנדוף הזיעה מהנעל.

מדרסים לספורט – תוכלו למצוא סוגי מדרסים שונים בתוך "קטגוריית" מדרסים לספורט, יש מדרסים לריצה, מדרסים להליכה, מדרסים לכדור יד, מדרסים לכדורסל ועוד. לכל מקצוע המדרס המתאים לו.

מדרסים לסוכרתיים – יש מדרסים המותאמים במיוחד לחולי סוכרת בשביל למנוע ריקבון של הניבים שלהם ברגליים. המדרסים מיוצרים לאחר בדיקה במערכות מחשוב חכמות ומשוכללות.

ישנם עוד סוגים רבים של מדרסים אך אלו הבולטים מבינהם, חשוב שכאשר החלטתם לעשות מדרסים, ללכת לחנות שיש שם אורטוטיסט מומחה, ביקורות טובות ומכשור חדיש.

תגיות: