עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אלפי דגמים של טבעות הם אכן יתרון עבורך!

היו גברים שבהחלט היו מעדיפים לעשות את הבחירה הגורלית שלהם מתוך מגוון מצומצם מאד של טבעות. עם זאת, כיום הסטנדרט בחנויות התכשיטים הגדולות הוא מגוון של מאות ולפעמים אלפי דגמים של טבעות המיועדות להצעת הנישואין. איך בוחרים טבעת מתוך מגוון רב כל כך?

מתוך אלפי הדגמים, ישנה טבעת אחת מתאימה:

בפועל, לא באמת משנה כמה דגמים של טבעות אירוסין מעוצבות מציעה חנות התכשיטים. כפי שאתה הסיר המתאים ביותר למכסה – לבת הזוג שלך, כך ישנה טבעת אחת שהינה הטבעת המתאימה ביותר לבת הזוג שלך. חנויות התכשיטים הבינו כי הצעת הנישואין הינה הצעה חשובה ומשמעותית לגברים, ועל כן מוצעים כיום דגמים רבים של טבעות מזהב צהוב, לבן, טבעות מיוחדות לצד טבעות בעיצוב נייטרלי יותר וכן הלאה. ישנה נוסחה ברורה לחיפוש הטבעת המתאימה ביותר, והיא כבר תוצג בפניך.

האחריות שעל כתפיך: דע מה היא אוהבת:

מרוב עצים לא רואים את היער, ומרוב מגוון רחב של טבעות לא רואים את היהלומים המנצנצים. כמעט. למרות שתחילה מצטיירת משימה זו כמשימה בלתי אפשרית, דע כי השלב הראשון בדרך אל הטבעת הוא גם השלב המהותי ביותר וזה שיקצר לך את הדרך. עליך פשוט לדעת מה היא אוהבת. ברגע שאתה מודע לטעם שלה בתכשיטים ובטבעות אירוסין בפרט, כ-80% מהדגמים המוצעים אינם רלוונטים עבורך וכך יש לך יכולת להתמקד על יתר הדגמים שהינם כן רלוונטים. מספיק מבט חטוף על התכשיטים שהיא עונדת בזה הרגע בכדי להבין האם היא אוהבת תכשיטי זהב לבן או כסף, ואם היא נוטה לענוד תכשיטים מעוצבים וטרנדים, או כאלו שהינם פשוטים יותר.

כך מחפשים טבעת בצורה יעילה:

את תחילת המסע כדאי להתחיל דווקא באינטרנט: באתר האינטרנט של החנות, באינסטגרם ובפייסבוק. כך, ישנה אפשרות לסנן המון דגמים לא רלוונטים במהירות רבה. השלב הבא יהיה לסמן את הדגמים החביבים עליך, בדגש על דגמים המוצעים מחנות מסוימת שבקרוב מאד תגיע אליה. אל החנות כדאי להגיע עם 5 דגמים לערך, כשלבסוף תבחר מהם טבעת אחת שתהיה טבעת האירוסין.