עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

אפשרויות לטיפוח תחביבים חדשים בגיל אמצע החיים

הגעתם לגיל המעבר? הנה כמה תחביבים חדשים לשינוי ורענון חיי היום יום

רבים מן המגיעים לגיל המעבר, חווים לפתע את הצורך לבצע שינוי ניכר באורח חייהם. אין מדובר בתופעה משונה או יוצאת דופן, כי אם שלב מסוים בחיים בו האדם מגיע למסקנה כי הוא רוצה לשנות את חייו ולנצל אותם במלואם.

רבים מן המגיעים לגיל ה-40 וה-50, מעידים על הצורך העז הבוער בהם לבצע שינוי ניכר. חלק עושים צעדים דרסטיים דוגמת עזיבת מקום העבודה ועריכת טיול ממושך מעבר לים, אך הרוב המוחלט בוחר לחפש אחר תחביב חדש שישבור את השגרה הקיימת. איזה תחביבים? ובכן, כאן ריכזנו עבורכם מספר פסקאות שיתנו לכם את ההשראה הנכונה.

קורס סקיפרים

אתם לא חייבים עכשיו להיות רב חובל שמשיט את האונייה שלו בלב סופה, אלא יותר סקיפרים שנהנים משיט עם משפחה או חברים ממש בסמוך לחופיה של ישראל.

בישראל כמו שבישראל, רצועת החוף היא ארוכה ומספקת לנו שפע של אפשרויות לפעילויות ים נהדרות. לא בכדי שבארצנו הקטנה יש מגוון רחב של מועדוני יאכטות המספקים גם הכשרות מקצועיות בדמות קורס משיט 30 מקצועי ולימודי שיט לכלים קטנים וגדולים יותר. זוהי הזדמנות מצוינת לרכוש ידע חדש, תחביב חדש וגם חברים חדשים שכן זהו מוקד מרכזי לבני 40 פלוס המעוניינים בשבירת השגרה היומיומית.

נגרות ופיסול

אתם לא חייבים לצאת מגדרכם כדי שתוכלו לדעת כיצד לבצע עבודות עץ או לפסל. כיום ניתן למצוא שפע של סדנאות המספקות קורסים מקצועיים מרהיבים ומעשיים. ניתן ללמוד נגרות לבניית ריהוט, ניתן גם ללמוד שימור רהיטים ישנים. לאלו מכם המתעניינים בפיסול אך עדיין רוצים להישאר בטווח העץ, הרי שישנם קורסים מיוחדים לגילוף בעץ עם אמצעים קלאסיים ומשוכללים.

מנגד, ניתן למצוא שפע של סדנאות לפיסול בחימר ובשלל חומרי גלם שונים שיעניקו לכם המון סיפוק והנאה (וגם לא מעט שלל של חפצי נוי נהדרים!).

ספורט אקסטרים

אין אנחנו מתכוונים שכעת תקפצו ממטוס, אלא יותר רכיבה על אופניים או ביצוע סנפלינג בצמוד למדריך מיומן. ארצנו ידועה במרחבים מדבריים נהדרים ולכן ניתן גם לשקול את תחום רכבי ה-4X4 המספק ספורט אקסטרים, יחד עם נופים נהדרים. זהו בילוי שעשוי אף להתאים לכל המשפחה!

נתנו לכם מעט השראה? מעולה! זה הזמן לשבור את השגרה!

תגיות: