עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בחירה נכונה של מערכות מיגון למשרד ולעסק

כחלק מתהליך הקמת עסק חדש נדרש, בין היתר, לבחור באמצי מיגון ואבטחה מתאימים, שיאפשרו הגנה נאותה ובקרה על הנעשה בבית העסק ובסביבתו.

בחירה נכונה של אמצעי מיגון, תסייע בשימור פעילות רציפה של העסק, ללא עצירות והפסדים הנובעים מגניבות ציוד, חבלות מכוונות והתנהגות חסרת אחריות בסביבת העבודה.

אמצעי המיגון והבקרה הבסיסיים אותם ניקח בחשבון:

מערכת אזעקה לעסק, שתפקידה להתריע לבעל העסק או לחברת מוקד חיצוני במקרה של פריצה, או כניסה של בלתי מורשים, מחוץ לשעות הפעילות. קיימות מגוון מערכות אזעקה קוויות או אלחוטיות, רצוי להיוועץ במתקין מוסמך לתכנון מערכת התואמת לדרישות ולמבנה בית העסק.

מערכת מצלמות אבטחה לעסק, תאפשר בקרה מרחוק בזמן אמת 24/7 של הנעשה בתחומי העסק ובסביבתו הקרובה. בנוסף, מערכת מצלמות הכוללת הקלטה, תאפשר בקרה רטרואקטיבית וניתוח אירועים חריגים
בטווח של עד מספר שבועות אחורנית.

מערכת אינטרקום, תשתמש לבקרת כניסה בפתח העסק ותמנע כניסה של בלתי מורשים לתחומיו. קיים מגוון רחב של מערכות אינטרקום, שמהן ניתן לבחור, בהתאם לאופי העסק ומחזור הפעילות – אינטרקום עם מצלמה למשל, הוא פתרון מצוין לעסק עם עמדת קבלה מאוישת או בית עסק הנמצא במקום מבודד ופעיל בשעות מאוחרות.

לאחר סיום ההתקנה של אמצעי המיגון, מומלץ לבצע בדיקה מקיפה שלהם בתרחישים שונים, ולוודא תקינותם בצורה יזומה מדי פעם. יש לזכור כי במקרה של פריצה, חברת הביטוח תבקש לוודא כי המערכות אכן נדרכו ע”י בעל העסק. 

 

תגיות: