עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בחירת שולחנות לאירוע – כך תעשו זאת נכון

ארגון אירוע, בעיקר אירוע שאיננו נערך באולם חתונות מסודר אלא בחיק הטבע, דורש התייחסות מיוחדת, שלא לדבר על מקצוענות יוצרת דופן. זאת, כיון שהתשתית הקיימת באולמות סטנדרטיים או בגני אירועים מסוגרים, אינה קיימת באירוע מהסוג הזה ויש להקים אותה מההתחלה. וכל זאת, בנוסף לקבלת אישורים מהגורמים השונים, כולל מכבי האש, משטרת ישראל, הרשויות המקומיות ומשרד הבריאות.

אחד האספקטים של ארגון אירוע מהסוג הזה, הינו השכרת שולחנות לאירוע. לכאורה, הנושא פשוט למדיי. למעשה, מדובר בנושא שעשוי להשפיע מאד על האווירה. מה התפקיד של שולחנות באירוע? כיצד מבצעים השכרת שולחנות וכיסאות באיכות הרצויה ובהתאמה לאופי האירוע? כיצד משפיעה השכרת שולחנות לאירועים על הצלחת האירוע? התשובות לשאלות הללו עשויות להפתיע – והרי הן לפניכם.

השכרת שולחנות לאירוע והמשמעות שלה

אחת הבעיות בארגון האירוע, הינה סדר ההושבה של האורחים. אם באירוע משפחתי כמו בר מצווה הנושא בעייתי, כשמדובר בחתונה הנושא בעייתי פי כמה. מי יישב עם מי? כיצד מלנוע מאורחים המסוכסכים אלה עם אלה לשבת יחד? מה גודל השולחנות שיתרום ביותר ליצירת אווירה חיובית באירוע? כל הדברים הללו צריכים להישקל בכובד ראש.

השכרת שולחנות גדולים מדיי, תגרום ליצירת אווירה של האנגר, או של ארוחת ערב צבאית על כל המשתמע מכן. שולחנות קטנים, מצד שני, יתרמו ליצירת אווירה אינטימית בכל שולחן, ואבדן הקשר של האורחים עם האירוע. הניסיון מלמד, לפיכך, כי השכרת שולחנות לאירוע כשבכל שולחן יושבים בין שישה לשמונה אורחים, היא הדבר הנכון לעשות.

השכרת שולחנות לאירועים – יוקרה מול אווירה כפרית

השכרת שולחנות לאירועים, צריכה להתחשב בראש וראשונה באווירה שהמארגנים מעוניינים לייצר. אם למרות העובדה שהאירוע נערך תחת כיפת השמיים, המארגנים מעוניינים באווירה כבדה ורשמית, הרי השולחנות יהיו קלאסיים ויוקרתיים, וכך גם המפות שיונחו עליהם ועל הכיסאות. אם מארגני האירוע מעוניינים, לעומת זאת, באירוע באווירה כפרית וקיצית, השכרת שולחנות פחות מהודרים, עם ניחוח כפרי, תהיה הפתרון הנכון. בכל מקרה, אלא אם מדובר באירוע קיץ פחות רשמי ופחות מעונב, אין מקום להשכרת שולחנות או השכרת כיסאות מתקפלים.

ענק הבמות – במות וציוד לאירועים, הינה חברה המתמחה באספקת כל הציוד והאביזרים הנדרשים לאירועים הנערכים תחת כיפת השמיים. אם יש לך עניין בארגון אירוע כזה, ואם יש לך צורך בהשכרת שולחנות וכיסאות לאירוע וכל ציוד אחר, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר כבר כעת, ואנו נסייע לך הארגון אירוע מושלם, שהאורחים ייהנו ממנו ויפיקו ממנו את התועלת המרובה ביותר, כולל מפגשים משפחתיים מרגשים, שיאורגנו ליד שולחנות שהותאמו מראש למטרה הזאת. המקצוענים שלנו יתאימו עבורך את הציוד הנדרש לאירוע, מתחילתו ועד סופו, כולל השכרת שולחנות לאירוע, כיסאות, מצננים וכל ציוד אחר הנדרש לשם כך.

מאת: ענק הבמות

חברת ענק הבמות מתמחה בהשכרת במות וציוד לאירועים ומציעה מגוון רחב של שירותים ומוצרים נלווים לבמה ולאירועים כגון: השכרת במות לאירועים, הקמת במות, עיצוב במה, מחסומים ופתרונות קירור וחימום לאירועים. |