עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בית אבות סיעודי או מטפל זר בבית?

לצערנו כל אחד מגיע לשלב בחיים הוא צריך להחליט האם להביא להוריו מטפלים זרים היית או להכניס אותם לבית אבות סיעודי.
הבחירה הזו היא קשה מאוד ומלווה בהתלבטויות רבות, כגון, האם עדיף להאשיר את ההורים בביתם בו הם חיו ורק להביא מטפל זר סיעודי אשר יעזור להם בחיי היום יום, או להכניס אותם למוסד סגור בית אבות סיעודי ולעקור אותם מביתם.
יש להתחשב בהמון דברים כאשר באים לחשוב ולעשות את הבחירה הזו, האם הבית מתאים לטיפול במבוגרים? האם יש גישה למקלחת למבוגרים? האם המיטה מספיק נמוכה שיהיה נוח לעלות עליה? האם יש חדר נוסף בו המטפל הזר יכול לישון? ועוד ועוד דברים שצריך לקחת בחשבון.
בתי אבות סיעודיים הם כאלו המספקים מא' ועד ת' לקשישים, הם דואגים לטיפול רפואי על ידי מיטב רופאים ומטפלים מקצועיים, דואגים להווי בבית האבות, הקשישים אינם לבד אלא עם כולם ביחד, דואגים לחדר שינה ולקורת גג.
במידה והלכתם על בחירת בית אבות סיעודי, הבחירה שעומדת לפניכם היא קשה מאוד, צריך לבדוק טוב טוב את הבית אבות לפני שמכניסים אליו את הוריכם, הנה 5 בתי אבות סיעודיים המומלצים ביותר, חשוב שתבדקו את צוות בית האבות, שאינו שחוק, אינו צעיר מידי ואינו מבוגר מידי, לבדוק פעילויות, אולי תמצאו פעילויות משותפות אשר הוריכם אוהבים, לבדוק את חדרי השנה, מיהם הרופאים המטפלים בקשישים, איך נראות המקום, באיזה אזור בית האבות נמצא, כל אלו חשובים מאוד לפני הכנסת הקשיש לבית האבות.