עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

בעד ונגד – יום הולדת לכל הכיתה או למספר חברים?

בלי ששמתם לב עוד שנה עברה, והתרגשותו של ילדכם מבשרת לכם על כך שהגיע הרגע להתחיל ולתכנן את חגיגות יום ההולדת. אם בעבר ארגון החגיגה היה מצריך מכם כמה ימים בודדים, כיום הילדים דורשים בסטנדרט שונה לחלוטין. המשמעות? אתם זקוקים לפחות לחודש אחד של הכנות:

  • בחירת אטרקציה ליום ההולדת
  • קביעת הלוקיישן בו תחגגו
  • הזמנת כיבוד ועוגת יום הולדת
  • רכישת קישוטים
  • ועליכם גם להחליט: חוגגים עם כל הכיתה או עם מספר חברים?

עם כל פורמט חגיגה שתבחרו עליכם לזכור: יום ההולדת הוא היום המיוחד בשנה של ילדכם. תנו לו להביע את דעתו, לתקשר את הבקשות שלו ולשקף בפניכם איך נראית חגיגת החלומות שלו.

חגיגת יום הולדת לכל הכיתה יוצרת גיבוש!

מרבית ההורים מביעים רצון לחגוג את יום ההולדת עם כל הילדים מהכיתה. כנראה שגם אתם זוכרים את חגיגות יום ההולדת כחגיגות מגבשות ומלכדות, כאשר המון פעמים המחכנות דחפו את ההורים לחגוג בפורמט שכזה. כיום לעומת זאת, חגיגות יום ההולדת עם מספר מצומצם של חברים מאד נפוצות, כאשר לרוב מדובר על בנים שרוצים לחגוג רק עם חבריהם הבנים, ובנות שרוצות לחגוג יום הולדת בנות.

היתרון של חגיגה לכל הכיתה אם כן הוא האפשרות שלכם לערוך אירוע חברתי-מגבש לכל הכיתה, כאשר החיסרון הוא כמובן הלוגיסטיקה המורכבת יותר שבתכנון אירוע גדול.

חגיגה מצומצמת – היתרונות ברורים

הבן שלכם רוצה לחגוג עם חבריו הבנים הטובים ביותר? ימי הולדת בנים ובנות הפכו לדבר שבשגרה, כאשר המטרה ברורה: לגבש את החברים הטובים עם מכנה משותף. כך לדוגמא, ישנם המון בנים שרוצים לחגוג עם אטרקציה של מתקנים מתנפחים ביום ההולדת. עם שירות של מתנפחים להשכרה בזול אתם יכולים להציב את המתקן בחצר הבית או בפארק העירוני.

מאחר ומגיעים פחות ילדים לחגיגה, התקציב מתחלק בין פחות ילדים וכך אתם יכולים יותר להשקיע: ישנה אפשרות להשקיע ביותר מאטרקציה אחת, להשקיע מאד במזון מפנק לילדים ובעיקר לעבוד פחות לאורך הפקת האירוע.

אל תקבעו בשביל ילדכם – תנו לו לבחור

לא תמיד תגיעו להסכמות על ילדכם: אתם תמליצו על X והוא ירצה Y. ככל שהילדים גדלים, כך הם יותר דעתניים, ואולי גם עקשנים. מאחר ומדובר ביום ההולדת של ילדכם, תנו לו ללכת אחרי לבו ותבססו עבורו את החגיגה המושלמת ביותר עבורו. כן תוכלו להגדיר גבולות ברורים של תקציב ואפשרויות, אך בכל הקשור למוזמנים לחגיגה – תנו לו יד חופשית.