עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גגון לרכב – מה זה ומי צריך?

היום יצא לי להסתובב עם בתי הקטנה ברחוב והיא ראתה רכב עם מוטות שחורים על הגג. היא שאלה אותי מה זה המוטות האלו והבנתי שבאמת זה נראה מוזר שיש רכבים עם מוטות ויש כאלו שאין להם, אבל זה בגלל שמסתכלים על זה מנקודת מבט תמימה מאוד. אני כבר יודע שהמוטות האלו נקראים גגונים לרכב והסיבה שאין אותם להרבה אנשים זה בגלל שלא כולם צריכים גגון לרכב.

אז מי כן צריך את גגון לרכב?

מי שצריך גגון לרכב זה בדרך כלל בעלי משפחות שצריכים להעמיס ציוד רב על הרכב שלהם. העמסת הציוד מתבצעת באמצעות תא חפצים אשר יכול להכיל כמות גדולה של חפצים שלא בהכרח יכולים להיכנס ברכב, הן בתא המטען והן במושבים האחוריים של הרכב.

עוד אנשים שצריכים את הגגונים לרכב הם רוכבי אופניים. על מנת לרכב על אופניים מחוץ לעיר צריך גגון לרכב ועליו להתאים מנשא אופניים. מנשא האופניים נועד להעביר אופניים בקלות ממקום למקום וזאת מבלי לפגוע בנוחות הנסיעה או בבטיחות הנוסעים והאנשים שמחוץ לרכב.

גגונים לרכב יכולים לשמש למטרות רבות נוספות כמו למשל על מנת לשנע גלשן של ים או קיאק שלא יכולים להיכנס לרכב מפאת גודלם. באמצעות הגגונים והמתאמים המתאימים אפשר להעמיס חפצים גדולים וכבדים מבלי מאמץ ובידיעה שאתם עושים זאת בדרך הטובה והיעילה ביותר שאפשר לעשות באמצעות הרכב שלכם – גם אם הוא לא כל כך גדול.

מאת: רותם שמואלי

אוהב לכתוב מאמרים לכיף בכל מיני נושאים. |