עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גישור

כשבני זוג עומדים בפני גירושים מציעים להם ללכת לגישור. במקום לספוג צעקות בבית המשפט ולהתמודד עם אי ההבנות הטמונות בכל התהליך, יושבים בני הזוג בנחת בחדרו של עורך הדין ומוצאים פתרונות לבעיה. בדומה לכך, גישור מתאים עבור אנשים העוסקים במשא ומתן בכל יום – אנשי מקצוע כמו עורכי דין, מנהלים או אנשי מכירות.

מדוע כדאי להירשם לקורס גישור

תרומתו של הגישור לחברה שלנו היום לא תסולא בפז. החיים התובעניים שלנו אינם מותירים לנו רגע דל כדי לעצור ולבחון את צעדנו ויחסינו עם הסביבה. במקום זאת, אנו עסוקים במרדפים בלתי פוסקים אחר כסף והצלחה מבלי לעצור לרגע ולהקשיב לאנשים היקרים לנו. קורס גישור יכול להעמיד את הדברים על מקומם ולסייע לנו להתמודד עם הסביבה בדרך טובה יותר.

מהם היתרונות של הגישור

הגישור כולל מגוון רחב של יתרונות בלתי מבוטלים. אלה כמה מהבולטים שבהם:

  • חוסכים בכסף – הגישור מאפשר לבני הזוג המתגרשים לחסוך בהליכים המשפטיים הארוכים המצריכים הוצאות כלכליות רבות. במקום זאת, הם מחויבים לשלם רק את שכר הטרחה של עורך הדין.
  • יש זמן להקשיב – הליך הגישור הוא הזדמנות טובה להקשיב לשני הצדדים שאין הסכמה טובה ביניהם. המגשר מקשיב בתשומת לב ומאפשר הן לבעל והן לאישה לדבר כל אחד בתורו ולשפוך את מצוקותיו.
  • פתרונות יצירתיים – גישור טוב ונכון מאפשר לשני הצדדים להסכמה והבנה בדרכים יצירתיות.
  • הגישור המאחד – ולפעמים גם זה קורה. במהלך הגישור מגלים בני הזוג כי הייתה אי הבנה אחת גדולה ביחסים ביניהם. בעקבות זאת, לפעמים הם מחליטים שלא להתגרש.
  • גישור לא מחייב – גם אם בני הזוג לא הצליחו להגיע לכלל הסכמה במהלך הגישור, הם עדיין יכולים לשוב אל הדוכן שבבית המשפט.

ללמוד גישור במקום איכותי

מעוניינים להתמקצע בתחום הגישור? ובכן, מדובר בנושא בוער ורגיש, כך שעליכם למצוא את מוסד הלימודים בטוב ביותר שיכול להעניק לכם כלים חשובים. גומא – המרכז הישראלי לגישור ואימון הוא מרכז מקצועי המציע קורסים בנושאים שונים, וביניהם גם גישור. כל מי שרוצה לעזור לאחרים (ועל הדרך לעזור גם לעצמו) יכול להגיש את מועמדותו ולהשתתף בקורס איכותי זה. 

תגיות: