עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גם אחרי פתיחת שנת הלימודים: סורגים בגני ילדים

כמנהלי גנים פרטיים, אתם נערכים בהתרגשות רבה לקראת שנת הלימודים החדשה! הילדים הקטנטנים לא יכולים לחכות לשוב לגן הילדים, וליהנות מימים של כייף, חיבוקים ואהבה וכמובן – למידה. סביר כי בראש סדר העדיפויות שלכם לרכוש משחקים חדשים, לצבוע את הגן ולחדש את מלאי חומרי היצירה. עם זאת, חשוב לשים את הדגש גם על בטיחות הילדים.

אם טרם התקנתם בגן סורגים, דעו כי חשוב מאד לבצע התקנה של סורגים למניעת נפילות וגניבות. בשונה מאנשים מבוגרים שיכולים להפעיל שיקול דעת, ילדים קטנטנים לעתים מונעים על ידי סקרנות, שיכולה המון פעמים לגרום לתאונות מיותרות.

מניעת נפילה של ילדים דרך החלונות

ראשית, התקנה של סורגים בירושלים ובערים נוספות, מבטיחה כי ילדים לא יוכלו ליפול דרך החלון. גם אם הגן שברשותכם הוא גן בעל מפלס אחד, חשוב להבין כי טיפוס של ילד אל עבר החלון מגלם בתוכו סכנה. כאנשים מבוגרים, הרי שתוכלו לקפוץ דרך החלון ודבר לא יקרה. עם זאת, ילדים קטנים שמועדים מהחלון – גם מקומת קרקע, יכולים לשבור רגל או יד, או חלילה לשבור את הראש. אל תסמכו על הילדים, והבטיחו גם אתם כי הם נשארים בכותלי הגן.

שמרו על הציוד היקר בגן הילדים

עצוב לומר זאת, אך גני ילדים, בעיקר אלו הפרטיים, הפכו בשנים האחרונות למטרה. כנופיות הפורצים מעוניינות לגנוב רכוש רב מגני הילדים – ממוצרי חשמל, דרך משחקים יקרים לילדים ועד מכשירים חכמים שכיום עושים בהם שימוש לטובת העברת תכנים חינוכיים. מעבר לכך שלא נעים לראות גן פרוץ, הרי ששיקום הגן לאחר פריצה דורש המון עבודה, מה שיכול לגרום גם לסגירת הגן למספר ימים.

צבעו את הסורגים בהתאם לעיצוב בגן

הפכו את התקנת הסורגים לחוויה! מספר ימים לפני פתיחת שנת הלימודים בגן, תוכלו להזמין הורים וילדים לצבוע יחד את הסורגים. אמנם שירות הצביעה ניתן לכם המון פעמים על ידי החברה שתתקין לכם את הסורגים, אך ניתן להפוך את צביעתם לחוויה משותפת של הורים וילדים. המלצה אליכם: צבעו את הסורגים בצבע המתאים לחוץ המבנה ולעיצוב הכללי של הגן.

שקט להורים, שקט לכם

התקנת הסורגים לא מעניקה רק לכם שקט כמנהלי הגן, אלא גם להורים. בכל יום מחדש, ההורים נותנים בכם אמון מלא ושולחים את היקר להם מכל בידיעה כי הוא יחזור מהגן בשלום. הסורגים הם עוד דבר נוסף שתוכלו לעשות בכדי לשמור על הילדים בריאים ושלמים.