עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

גני אירועים וקייטרינג

מזל טוב! החלטתם להתחתן? אתם בוודאי מתרגשים עד למעלה מהגג. אבל חשוב שלא תתרגשו יותר מדי ולא תצאו מאיפוס. החתונה שלכם מתקרבת, ויש לכם המון מה לארגן ולהכין. חתונה מורכבת מכל כך הרבה פרטים, כל כך הרבה דברים שיש לסגור מראש, כל כך הרבה ספקים ונותני שירות שאתם צריכים למצוא ולסגור איתם. לכן, אל תנוחו על זרי הדפנה ותתמהמהו עם העניין. כדאי שתתחילו להתארגן כבר עכשיו!

בעבר כל החתונות התקיימו באולמות. לפני כמה שנים הוקמו גני אירועים בכל הארץ, ומאז גני אירועים הפכו להיות הלהיט של ארגון החתונות בישראל. כל חתונה נחשבת, המכבדת את עצמה. תיערך באחד מתוך מבחר עצום של גני אירועים שקיימים בארץ. חתונה הנערכת בגן אירועים משדרת יוקרה ואיכות ומעידה על עצמה כי מדובר באירוע מיוחד ואקסקלוסיבי.

 

היתרון של גני אירועים

 

גני אירועים מכילים לרוב שני חלקים מרכזיים: החלק הראשון הוא הגן. לרוב מדובר במדשאה רחבת ידיים המעוצבת בטוב טעם ומכילה אזורים ובהם גינות פרחים, איזורי ישיבה שונים וכן הלאה. החלק השני הוא חלק שיכול להיות סגור ובו ניתן לשבת ולאכול בלי לסבול ממזג אוויר חם או קר. גני אירועים מאפשרים לכם לשלב את החופה וקבלת הפנים בחוץ, תחת כיפת השמיים ותוך הנאה מהנוף המיוחד, ואת האוכל והריקודים בפנים, בשילוב של מיזוג אוויר ועיצוב יוקרתי.

 

גני אירועים – עולים יותר?

 

התפיסה המקובלת טוענת כי גני אירועים עולים יותר ומייקרים את כל החתונה. אולם, אם תערכו השוואת מחירים רצינית תוכלו לגלות כי המחירים של האולמות היוקרתיים ושל גני האירועים דומים מאוד אחד לשני וקרובים במחיר. כמובן שגני אירועים מציעים לכם הרבה יותר מאשר אולם, ומאפשרים לכם לחגוג את החתונה שלכם באווירה אחרת. לכן, מומלץ להשקיע ולערוך את החתונה שלכם בגן אירועים, כדי ליצור אירוע מיוחד ומרגש!

ומה מציעים לאורחים שנשארים אתכם לשבת? קייטרינג

כל הדבר הזה שהתכוננתם אליו כבר עבר, כל ההחלטות ששייכות לארגון לאירוע שייכות לעבר, עכשיו זה הזמן להתחיל שלב חדש בחיים, אבל כחלק משמחת המשפחה האורחים הקרובים עדיין נמצאים בשבת הקרובה בקרבכם, וטוב שכך. כדי להקל על כל עניין הרעב, בחום אנחנו ממליצים לכם לשקול על שימוש בשירותי קייטרינג. קייטרינג בירושלים למשל יכול להציע לכם אוכל מושקע על לרמה של בופה ובלי להתפשר בסוג בכשרות המהודרת וכך תוכלו בהיבט הזה לזכות לעוד כמה שעות של מנוחה זוגית.

קייטרינג בשרי בירושלים