עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דוכני מזון להרמת כוסית

שהחגים מתקרבים בקצב מהיר, אנו מחפשים איך לעשות אירוע הרמת כוסית מפוארת ולא בנאלי.

בשביל אירוע כזה יש מגוון רעיונות, כמו להביא סטנדאפיסט למשרד, אוכל קל כמו מגשי אירוח, דוכני מזון ועוד.

אם בחרתם ברעיון דוכני מזון להרמת כוסית, אנו נוכל לעזור לכם עם כמה טיפים מומלצים וטובים לפני סגירה עם חברה.

מיקום וגודל המקום – דוכני המזון תופסים נפח ומקום, לפני שהנכם מזמינים דוכני אוכל, בדקו טוב שיש לכם מקום בעבודה, חדר גדול או אפילו בגג בשביל להכיל את הדוכנים ואת עובדי החברה.

סגנונות שונים – אם לדוגמא יש לכם 100 עובדים, יש לכם 100 סגנונות וטעמים שונים, כל אחד אוהב משהו אחר, השתדלו לפגוע בכמה שיותר טעמים שיהיה לכולם מה לאכול.

כשרות – חשוב לבחור חברה שתספק לכם דוכני מזון כשרים במידה ויש לכם אנשים שומרי מסורת או דתיים בעבודה, בנוסף יש צורך לבדוק עם העובדים  איזה כשרות הם אוכלים.

מחיר – כל אירוע בחברה מתוקצב עם תקציב מסויים, השתדלו לא לחרוג ממנו ובצעו השוואת מחירים עם חברות שונות לפני שאתם סוגרים עם חברת דוכני אוכל.

דוכני מזון הוא רעיון מעולה לאירוע הרמת כוסית שאותו אתם יכולים ליישם ולייחד את האירוע שלכם. את חברת דוכני המזון חשוב לבחור לאחר השוואת מחירים ובדיקה שהחברה מספקת אוכל מחומרי גלם איכותיים, טריים וטעימים.