עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דירות להשכרה בפלורנטין – לחיות במרכז העניינים

דירות להשכרה בפלורנטין 

תל אביב העיר ללא הפסקה, היא אחת הערים הידועות בעולם התיירות כמובילה במדד הפופולאריות בקרב צעירים אירופאים אמריקאים וגם בקרב קהילת הלהט”ב בחו”ל שאימצה אותה אל חיקה. אין ספק כי תל אביב מושכת אליה תיירות חוץ ופנים ואף צעירים רבים מרחבי המדינה מעדיפים לימודים בתל אביב ובאים גם לגור וללמוד בתל אביב וגם ליזום לפתח ולפתוח עסקים חדשים.  בנוסף לכל אלה קיים גידול טבעי באוכלוסיית העיר ושני נתונים אלה גורמים לביקוש גדול של דירות לקניה והשכרה ולעליית מחירים תמידית. 

היכן כדאי להשכיר דירה בתל אביב ?

אם אתם מחפשים דירה להשכרה בתל אביב, כדאי ומומלץ לכם לא לפספס ואם עדיין לא הכרתם, חשוב להכיר את שכונת פלורנטין. שכונת פלורנטין שוכנת בדרומה של תל אביב בין נווה צדק ליפו. 

פלורנטין הייתה בתחילת שנות התשעים של המאה הקודמת, שכונה עזובה ונחותה, של בתים מתפוררים, אך עם הזמן התממש בגדול, חזונו של ראש עיריית תל אביב דאז שלמה צ’יץ’, שהחליט להשקיע בשכונה, והיום פלורנטין היא השכונה הפופולארית ביותר בקרב הצעירים, פלורנטין היא שכונה בהתחדשות מתמדת, עם בנייה חדשה, שכונה תוססת, עמוסת בתי קפה ובארים, שכונה של צעירים ואמנים, שכונה עם אופי.

היות ופלורנטין נמצאת בדרומה של תל אביב והיות והשכונה עדיין בתהליך התחדשות, ניתן למצוא דירה להשכרה בפלורנטין, וגם דירות למכירה בפלורנטין, אשר מחירם סביר בהחלט ונמוך ממחירי השוק בתל אביב.

איך מוצאים דירות בפלורנטין ?

אם אתם מחפשים דירה בפלורנטין, תוכלו היום בקלות וביעילות ללא הצורך להסתובב בין משרדי תיווך, למצוא באינטרנט, חברת תיווך מקצועית, איכותית ששולטת בתחום הנדל”ן בדרום תל אביב.  באתר הבית של חברת התיווך תוכלו להתרשם ממגוון נכסים באזור דרום תל אביב, פלורנטין וגם יפו. תוכלו להתעדכן בפרטים החשובים לגבי כל נכס, כולל תמונות צבעוניות של המקום ופרטי התקשרות.

דירות בפלורנטין הן מצרך מבוקש ביותר היום ,דירות למכירה ביפו וגם דירות להשכרה ביפו הפכו בעת האחרונה לפופולאריות ונדרשות ביותר בקרב הצעירים המגיעים לתל אביב ובקרב תושבי תל אביב הצעירים המחפשים מגורים זולים יחסית או דירות לקניה במחירי שוק נוחים. 

המגורים באזור פלורנטין הם חלומם הרטוב של צעירים רבים וגם אמנים, האווירה הייחודית של בתי קפה, אומנות רחוב, בארים ומסעדות קטנות וגם תחושת הסולידריות מקנה לפלורנטין תחושה של שכונה קטנה ונעימה למגורים, בה התושבים מכירים את השכנים, וחיים בה חיי שיתוף חברתי.