עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דמיון מודרך או עיסוי מפנק – איך באמת כדאי להירגע?

לא אחת נאמר כי לחץ הוא המחלה הכרונית של החיים המודרנים. מבלי שגם אתם שמים לב, סביר להניח כי אתם מוצאים עצמכם מתוחים ולחוצים מספר פעמים ביום, ולעתים גם חיים דרך משקפיים של סטרס מתמשך. תחושות שכאלו יוצרות אצלכם חוסר נוחות, שרירים תפוסים וכווצים ומועקה שאתם מרגישים ברמה המנטלית-רגשית.

כיום, ישנן לא מעט דרכים ללהתמודד עם מצבי לחץ. דרכים אפשריות הזמינות לכם כוללות עיסויים בבאר שבע הניתנים על ידי מעסים מקצועיים, וגם אפשרות לעבור דמיון מודרך שיוצר גם הוא הטבה. מה ההבדל בין כל אחת מהשיטות ובמה לכם כדאי לבחור?

עיסוי בבאר שבע: מגע ישיר ומפנק

המון פעמים עיסויים נקשרים דווקא עם עולמות תוכן של פינוק וכייף. אמנם כל אדם שעובר עיסוי מרגיש את התחושות האלו, אך חשוב להבין כי בכוחו על עיסוי גם לגרום להטבה מנטלית- נפשית. המון אנשים מקבלים עיסויים על בסיס שבועי במטרה לשחרר לחצים, מתחים ולהגיע למצב של הרפייה תודעתית. בשונה משיטות אחרות, כשאתם מקבלים עיסוי, אתם זוכים במגע ישיר על גופכם – כאשר אתם חשים בהטבה עם כל לחיצה.

דמיון מודרך: אתם מובילים עצמכם להרפייה

עיסויים מפנקים בבאר שבע הם דרך אחת להגיע להטבה, אך ישנה דרך נוספת: הדמיון המודרך. בשונה מעיסוי שבו אתם נהנים ממגע של מעסה, במקרה זה אתם אלו המייצרים אצלכם את ההטבה. דמיון מודרך הוא סוג של מדיטציה, אך בשונה ממדיטציה – אינכם יוצאים למסע בתוך השקט. בדמיון מודרך אתם עוברים דרך הדרכה קולית, שכל מטרתה לאפשר לכם לדמיין מקום שקט, רגוע וכזה שמייצר אצלכם שלווה. גם באמצעות שיטה זו, תוכלו לנהל את מצבכם הרגשי.

כוחו של המגע – האם כדאי לכם לקבל עיסוי?

בהחלט. עיסוי מפנק בבאר שבע מבוסס על מגע ישיר על גופכם. במידה רבה, הדמיון המודרך מצריך מכם להתאמץ ולדמיין – מה שלעתים יכול להיות מורכב לאנשים מסוימים שנמצאים במצב של תשישות נפשית בעקבות אירועים מסויימים. לאורכו של מאסז אינכם צריכים לעשות דבר מלבד להתמסר למגע של המעסה. העיסויים תורמים גם במצבים של סימפטומים גופניים אחרים כמו כאבי ראש, מיגרנות, כאבי גב וכן הלאה.

איזה עיסוי מתאים לשחרור לחצים?

מטבע הדברים, לכל אדם ציפיות אחרות ומטרות אחרות מהעיסוי. לכן, ישנם אנשים המחליטים להגיע להרפייה באמצעות עיסוי אירוטי, בעוד ישנם אלו המעדיפים עיסויים קלאסיים יותר כמו השוודי, התאילנדי ושיאצו.