עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

דרכים להפוך את האורחים שותפים בטקס החופה

טקס החופה הוא הטקס שלכם: טקס שבו אתם בוחרים באופן רשמי זה בזו, והופכים לבעל ואישה. כיום, ישנם זוגות שבוחרים להתקדש עם רב – בדרך המסורתית והמוכרת, אך גם ישנם זוגות שבוחרים לעשות זאת על בסיס טקס אהבה רפורמי. לא משנה מהי הדרך שלכם, הרי שכל הדרכים מובילות בסופו של דבר אל חיים מושתפים ואל אהבה גדולה.

על מנת שטקס החופה שלכם יהיה מרגש יותר, אישי יותר ועוצמתי יותר, עליכם להפוך את האורחים היקרים ללבכם לשותפים פעילים. אתם סופרים את הימים לאחור לקראת חתונה בנס ציונה? לפניכם, 4 רעיונות להפיכת האורחים לחלק פעיל ומהותי מהחופה:

1.שירת המונים מאחדת ומרגשת

אחד הטרנדים החמים כיום הוא של שירת המונים. כשאתם שרים לעצמכם במקלחת, סביר כי אתם לא מרגישים כי לא אפקט מרגש ועוצמתי. עם זאת, בעת שאתם ומאות האורחים שלכם תשירו שיר אהבה ותפילה, תחושו עוצמה מה היא. לפני הכניסה לחופה, תוכלו לחלק שירונים לכל האורחים, כך שלא יהיה כל סיכוי שהאורחים לא יוכלו להצטרף אליכם במנגינה המלודית. אפשרות אחת היא לתת לאורחים האהובים עליכם להכניס אתכם עם שיר החופה שלכם שהם ישירו עבורם, אך אפשרות שניה היא לשלב את השיר באמצע החופה.

2.”רגע לפני, בואו נרים לחיים”

הרב או המנחה של החופה שלכם, יוכלו לפנות אל האורחים ולהזמין אותם להרים לחיים. שניה לאחר שתיכנסו לחופה, ההתרגשות תהיה אדירה, כך שהדבר הנכון באמת הוא לקחת לרגע לאוויר, להסדיר נשימה ולהרים צ’ייסר. תתפלאו, אך בעת שאתם מרימים לחיים עם כל האורחים, אתם הופכים לכוח אחד ומגובש – האורחים מרגישים חלק מכם, ואתם יכולים להרגיש יותר את האורחים ברגע המרגש ביותר באירוע.

3.תפאורה מרהיבה עם סטייק-לייט לכל אורח

אם אתם מתחתנים בחתונת ערב, הרי שתוכלו לחלק לכל האורחים שלכם סטייק-לייטס. סביר כי הפעם האחרונה שנתקלתם בהם היא בשירות הצבאי שלכם, אך יותר ויותר זוגות בוחרים לשלב אותם בטקס החופה. דמיינו לעצמכם את רגע הכניסה שלכם אל החופה, כשכל האורחים מאירים אתכם עם סטייק-לייטס שיוצרים מרבד מואר בעבורכם.

4.טריוויה קצרה על הזוגיות שלכם

ודרך נוספת להפוך את האורחים שותפים, היא עם הפניית שאלות טריוויה עליכם אליהם. מובן כי לא מדובר על חידון רשמי, אלא על שאלות רטוריות שיפנה המנחה או הרב לקהל. כך, גם מכניסים אלמנט של הומור וקריצה, וגם הופכים את האורחים שותפים לשלב המרגש ביותר באירוע שלכם.