עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם החלקת קראטין תתאים לך?

ישנם כמה אפשריות כדי לטפל בנושא של תלתלים פרועים. הדרך הפופלרית ביותר היא לבצע החלקה. באמצעות החלקת קראטין, אפשר להגיע לתוצאות מדהימות בפרק זמן קצר. קראטין הנו בעצם חלבון טבעי שקיים בשיער וכאשר עוברים על השיער על משטח חם, נוצרת האפקט של יישור השיער.

אם הייתם מחוברים לחדשות מעולם עיצוב השיער בזמן האחרון, אתם בטח הייתם מודעים לכך שטיפולי החקלת שיער קרטין הם ה-דבר בעולם החלקות השיער. יש משהו בשיער ישר ובוהק, שמטריף כל כך הרבה נשים וגברים ברחבי העולם. עולם החלקות השיער נהיה עסק רציני בעקבות השאיפה של מילוני נשים מכל העולם להשיג את המיוחל – שיער ארוך, חלק וישר.  אז אם החברה הכי טוב שלך, עמיתה לעבודה שלך או איזושהי מפורסמת עוברת את התהליך, את יכולה בעצמך לחשוב על הרעיון לעשות את זה בעצמך. קראי במאמר זה על החלקות קראטין לשיער כדי לעזור לך להבין אם זה מתאים עבורך.

עבור נשים עם שיער עבה, גס, יבש, פגום, או מתולתל. אנו שמחים ונרגשים לחלוק אתכם חדשות על שירות חדש בסלון. מדובר כמובן על טיפול קראטין. קראטין הוא מוצר חלוצי שהופך את השיער באופן אידיאלי לרך, חלק, וישר. למרות שטיפולי קראטין כבר קיימות הרבה זמן, המהפכה היא בעצם ביכולת לבצע טיפול קראטין שיהיו מותאמים אישית לשיער הספציפי שלך.

על ידי התאמה אישית של טיפול הקרטין לשיער, אנו מאמינים כי הטיפול החדש ומהפכני הזה יקפיץ את העסקים בסלונים ברחבי העולם לגבהים חדשים. עכשיו, במקום לעבור על כל סוגי טיפולי השיער עד שמוצאים את הטיפול הנכון, עכשיו אפשר להשתמש בטכנולוגיה המאפשרת לסטייליסטים להתאים באופן אישי את טיפול ההחלקה המתאים ביותר לסוג השיער של הלקוח.

חשוב לציין שטיפולי קראטין יכולים להיות יקרים. כדאי לבדוק ולראות אם הסלון המקומי שלכם עושה אותם, לשאול את החברים שלכם על המלצות ולקרוא ביקורות על סלוני שיער מקומיים. אם אתם הולכים להוציא הרבה כסף, אתם רוצים לוודא שאתם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר שיש.

טיפולים אלו אינן מיועדות לכולן. הטיפול מיועד לנשים עם שיער מתולתל או אלו שיש להם הרבה  frizz. אם יש לכן שיער חלק וישר באופן טבעי, זה לא הטיפול בשבילכן. מה שכן אפשר להגיד, בעולם שבו זמן הוא קריטי, חיתוך הזמן של עיצוב השיער לחצי יכול לשנות לגמרי את החיים ולאפשר ליותר זמן פנוי לדברים אחרים.

מאמר בחסות נעמה קרני: החלקת קראטין, החלקה יפנית, החלקה אורגנית ועוד