עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם זוגות אכן מרוויחים כיום מאירוע החתונה?

אירוע החתונה הוא אירוע שמטרתו היא לחגוג את האהבה הגדולה שלכם. לא תמיד הקישור בין חגיגת אהבה והשקעה כספית הינו טבעי, אך אירועי החתונה הנחגגים כיום מצריכים מהזוגות המאורסים להשקיע ממיטב כספם. בעוד ישנם הזוגות שדבקים בתקציבים צנועים יותר, ישנם הזוגות שמגדירים תקציב גבוה על מנת לחגוג את האהבה שלהם ובגדול. המון זוגות תוהים: האם כיום ניתן לחגוג עם אולם אירועים במרכז ולהרוויח מהאירוע? ישנם כמה פרמטרים המשפיעים בסופו של דבר על הסיכוי שלכם להרוויח או לא:

 

מתחם האירועים שלכם: עד כמה הוא נחשק?

ההוצאה המשמעותית ביותר שלכם לא תפתיע אתכם: מתחם האירועים. מדובר על נותן השירות החשוב ביותר באירוע שלכם, כך שגם לא מפתיע שהחלק הגדול ביותר בתקציב מוקדש לספק זה. באחוזים, הרי שכ-80% לערך מהתקציב מושקעים במתחם האירועים שלכם. כידוע, בישראל פועלים כיום מאות של מתחמי אירועים, כאשר העלות עבור מנה לאורח משתנה בין מתחם למתחם, כאשר הפערים יכולים להיות של מאות שקלים. כשאתם מנסים לחשב את אפשרות הרווח שלכם בהתאם לתקציב, חשבו את עלות המנה כפול מספר האורחים.

 

היום בו תתחתנו – מהיום הזול ביותר ליקר ביותר

זה לא סוד שהמון זוגות מקווים לצאת עם רווח מאירוע החתונה שלהם. לכאורה, מדובר על רווח כמעט ודאי: אל האירוע מוזמן המעגל הקרוב אל בני הזוג הכולל את החברים ובני המשפחה, כך שפוטנציאל הרווח גדול מאד הודות למתנות יפות ומפרגנות. יחד עם זאת, המון זוגות בוחרים בדילים היקרים ביותר, כך שההוצאות מתעלות על ההכנסות. כך לדוגמא, כדאי שגם אתם תדעו כי היום בו תחגגו את האירוע שלכם משפיע גם הוא על העלות הוספית של האירוע. אם המגמה שלכם היא לחסוך וכך גם להרוויח, מוטב כי תמקמו את האירוע שלכם בתחילת השבוע, בדגש על יום ראשון. האירוע היקר ביותר? ביום חמישי בערב.

 

כמה תצטרכו להוסיף על מנת לחגוג בקיץ?

אולמות אירועים במרכז מציעים לכם לחגוג את אירוע החתונה שלכם בכל עונות השנה. גם העונה בה תתחתנו תשפיע על עלות האירוע שלכם, כך שכדאי להשקיע מחשבה גם בה. ישנם פערים של אלפי שקלים בין אירועים הנחגגים בקיץ ובין אלו הנחגגים בחורף. אם מטרתכם היא להרוויח בכל מחיר, התמקמו על חודשי החורף – בין נובמבר למרץ. אירועי הקיץ יקרים יותר, כך שלטובת חגיגתם נדרש לכם תקציב מעט גבוה יותר.