עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם כדאי להיפגש לפגישה כפולה עם הפסיכולוג?

יעילות הטיפול הפסיכולוגי לא אחת באה לידי ביטוי ברצונם של מטופלים רבים להפוך את הפגישה השבועית בת השעה לפגישה שבועית האורכת שעתיים. כלומר? פגישה כפולה. האם כדאי לנהל את המפגשים בצורה שכזו עם מטפלים כמו ירון זיו? ההחלטה תמיד תהיה מבוססת על רצונכם בשילוב חוות הדעת של הפסיכולוג.

בגדול, אין כל סיבה שלא תיפגשו לשעתיים עם הפסיכולוג שלכם ירון זיו. אין סוף לנושאים עליהם אפשר לדבר והנפש האנושית כה מסתורית עד שתמיד ניתן לגלות עוד, להציף עוד ולסייע עוד. לכן, אם ברצונכם להאריך את הפגישות, תוכלו לעשות זאת בתיאום עם המטפל שלכם.

שיחת היכרות עם הפיסכולוג לפני הפגישה – כדאי?

קבעתם פגישה עם ירון זיו או עם מטפל פסיכולוגי אחר? במידה רבה, הפגישה הראשונה עם הפסיכולוג היא פגישה אל עבר הלא נודע: אינכם יודעים איך יתנהל הטיפול, איך נראה או נשמע הפסיכולוג ואיך הוא יגיב אל מה שתספרו. על מנת להפוך את הפגישה הראשונה לקלה יותר ונוחה יותר, מומלץ לבצע שיחה טלפונית עם הפסיכולוג טרם הפגישה.

ירון זיו ופסיכולוגים אחרים בעלי שם, מזמינים אתכם לערוך שיחת היכרות משותפת שבה תוכלו להכיר, לשאול שאלות ובעיקר להכיר את האדם שבפניו אתם הולכים לפתוח את הלב. כך, אל הפגישה הראשונה תגיעו לאחר שיש לכם מושג מי האדם שהולך להעלות אתכם על דרך המלך…