עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם כדאי לסגור עם מתחם אירועים אחרי פגישה אחת?

כל זוג רואה כמה אולמות אירועים בנס ציונה לפני שהוא בוחר את האולם האחד. יחד עם זאת, המון פעמים ישנם זוגות המרגישים כי אין להם כל צורך להגיע אל מתחם האירועים המועדף עליהם פעם נוספת – אלא שהם רוצים לחתום כבר במעמד פגישת ההיכרות. האם כדאי לעשות זאת?

 

רושם ראשוני חשוב, אך לא מספיק

אין כל ספק כי הרגע בו אתם מתחילים לחפש אחר אולמות אירועים בנס ציונה, משקף בפניכם את שריקת הפתיחה ותחילת ההכנות לאירוע הגדול של חייכם. כל הזוגות המאורסים מתחילים את המסע בחיפוש אחר המתחם הנבחר, כאשר מרבית הזוגות יוצאים לדרך מאד מפוקסים ולאחר שהם שמעו על כמה מתחמים שהם רוצים לראות אותם. בהנחה והגעתם אל מתחם מסוים והתרשמתם ממנו מאד, כדאי להמתין מעט לפני החתימה על ההסכם. תנו לעצמכם לחשב את סך הפרמטרים, לעשות את ההחלטה שלכם ברוגע ולשתף את הקרובים אליכם.

 

קחו לעצמכם זמן להתלבט ולראות מתחמים נוספים

המון זוגות תוהים מדוע עליהם להשהות את חתימת ההסכם עם מתחם האירועים אם הם בטוחים במאת האחוזים שבו הם רוצים להתחתן. חשוב מאד שתקשיבו לתחושות הבטן ובהנחה ואכן היה מתחם שעשה לכם את זה יותר מאחרים, כנראה שהוא גם יהיה זה שתתחתנו בו. יחד עם זאת, מדובר על מסע מרגש שהמון פעמים ההחלטות שלכם בו מונעות מאמוציות, הצפה של רגשות ובלבול. על כן, גם במידה ואתם בטוחים כי הגעתם הביתה עם המתחם שראיתם, בקשו ממנהל האירועים שישריין לכם את התאריך למספר ימים כאשר תתחייבו לחזור אליו עם תשובה סופית.

 

ומה עושים כשיודעים שזה זה?

אתם תדעו כשזה זה ללא כל ספק. אחרי פגישות עם כמה אולמות אירועים בנס ציונה, יגיע המתחם האחד שלא יהיה לכם כל ספק שהוא המתחם הנבחר. יחד עם זאת, חשוב להעניק תשומת לב לכל אלמנט ואלמנט במתחם האירועים, מה שלעתים קשה לעשות אחר פגישה אחת בלבד. לכן, לאחר ההתרשמות שלכם, קבעו פגישה נוספת עם מנהל האירוע כאשר תגיעו מוכנים יותר לפגישה עם מספר שאלות שטרם קיבלתם עליהן תשובה. כך, תהיו בטוחים כי עשיתם עסקה טובה וכי אכן מצאתם בית מארח לאירוע שלכם.