עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם צריך להכין אישורי הגעה לאירוע מצווה?

לא משנה אם אתם חוגגים חתונה, יום הולדת או אירוע בר מצווה. המשותף לכל האירועים הוא העובדה כי ארגון מסודר ודיוק בכל שלבי ההפקה, מבטיחים לכם אירוע מוצלח יותר. רגע לפני שילדכם יעלה לתורה, ערכו אישורי הגעה לכל המוזמנים שלכם.

מטרת אישורי ההגעה: היערכות טובה יותר לאירוע:

אם גם אתם, כמו עוד הרבה הורים אחרים תוהים מדוע צריך לערוך אישורי הגעה לאירוע מצווה, הנה התשובה: כמארחים, חשוב לכם להיות ערוכים על הצד הטוב ביותר, כאשר המטרה היא להניק לאורחים חוויית אירוח טובה יותר. הדוגמא הפשוטה ביותר שניתן לתת היא עם פתרונות המזון לדוגמא: כמות המזון הנדרשת לאירוע של כ-30 אנשים שונה לחלוטין מהכמות הנדרשת עבור אירוח של כ-50 אורחים. לכן, יהיה נכון לערוך את אישורי ההגעה בכדי שתהיה לכם אפשרות לדייק בכל פרמטר ופרמטר באירוע.

ככל שהאירוע קטן יותר, כך האישורים נחוצים יותר:

החלטתם בהחלטה משותפת עם ילדכם הנרגש לחגוג אירוע בר מצווה בכותל? הבחירה שלכם היא הבחירה באירוע מרגש, שונה ויוצא דופן. עם זאת, דעו כי אירוע בכותל מטבע הדברים הינו אירוע קטן יותר, ששם את הדגש על חוויית הבוטיק, האינטימיות והביחד. לכן , סביר כי הזמנתם עשרות אורחים בלבד. ככל שקהל המוזמנים שלכם קטן יותר, כך אישורי ההגעה נדרשים יותר. הסיבה היא מאחר ובאירוע קטן, חסרונו של כל אורח יורגש. גם עם אירוע של עשרות מוזמנים וגם עם אירועים גדולים יותר, אישורי ההגעה נחוצים וחיוניים לכם.

כשבועיים לפני האירוע – דעו מי מהמוזמנים מגיע:

אז איך עושים זאת בפועל? מאחר ומדובר באירוע קטן יחסית, תוכלו לבצע את אישורי ההגעה לגמרי לבדכם. תוכלו לוודא את הגעת המוזמנים באמצעות הודעת SMS,  אך גם באמצעות שיחת טלפון קצרה. שבו אל מול דו”ח שיצרתם במחשב האישי שלכם, כך שתוכלו לסמן את סטטוס ההגעה של האורחים: מי מגיע, מי לא מגיע ומי עדיין לא בטוח בסטטוס ההגעה. אישורי ההגעה הינם צעד נוסף בדרך לארגון אירוע מוצלח ומרגש לילדכם.