עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

האם צריך להשוות מחירים עם מתחמי אירועים לפני שחותמים?

כל זוג מאורס מגיע לפגישות עם לפחות חמישה מתחמי אירועים שמתוכם נבחר לבסוף המתחם בו נערך האירוע. רגע לפני שאתם חותמים חוזה התקשרות, בצעו השוואת מחירים.

 

מדוע השוואת המחירים הינה כלי שכדאי להסתייע בו?

אירוע החתונה שלכם יהיה אירוע בלתי נשכח שילווה אתכם לכל החיים. לצד ההתרגשות הגדולה והרצון לחגוג את האהבה הגדולה שלכם כמו שתמיד חלמתם, חשוב לזכור כי הפקה שכזו גם עולה לכם כסף, ולעתים לא מעט. אירוע חתונה ממוצע מבוסס לרוב על בין שמונה לעשרה ספקים שונים, כאשר כל אחד מהם עולה לכם כסף. הדרך שלכם להוזיל את עלויות האירוע היא בין היתר עם מנגנון השוואת המחירים. בעת שאתם לא משווים מחירים, אתם לא מגיעים למצב של מיקוח ובטח שלא למחירים הנמוכים ביותר.

 

מה קורה במקרים בהם אתם כבר יודעים היכן אתם רוצים להתחתן?

המון זוגות שואלים, ובצדק, מה קורה בעת שהם כבר יודעים היכן הם רוצים להתחתן – האם גם אז צריך לבצע השוואת מחירים? מובן כי אין טעם בביצוע השוואת מחירים בעת שאתם יודעים כי אתם רוצים להתחתן עם ונישן ישראל לדוגמא, אך כן כדאי לקבל פירוט על מה אתם משלמים וכמה. באופן זה, אתם יכולים לעקוב אחר כל פרמטר ופרמטר, תוך שלא אחת יש לכם שליטה על מחיר האירוע. איך זה קורה? מאחר וישנם כמה פרמטרים המשפיעים על עלות האירוע שלכם.

 

הפרמטרים שישפיעו על מחיר מתחם האירועים שלכם

אז מה קובע את מחיר האירוע שלכם בסופו של דבר? עלות המנה. כמה עולה מנה? שאלה מצוינת! על מנת להשיב על השאלה הזו, הרי שצריך להבין באיזו עונה אתם מתחתנים, באיזה יום אתם מתחתנים ועם כמה אורחים. אם החלטתם להתחתן ביום חמישי בעונת הקיץ – הרי שעלות האירוע שלכם תהיה גבוהה. מנגד, אירוע חורפי בתחילת השבוע יעלה לכם הרבה פחות. וכמות האורחים? גם היא משפיעה על עלות האירוע שלכם – ככל שיתארחו באירוע יותר אורחים, כך תצטרכו לשלם יותר ובהתאם העלות נוסקת.