עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הדברים הקטנים שהופכים טבעת פשוטה לטבעת יוקרתית

כשנציגי המכירות בחנויות התכשיטים שואלים את הגברים מה הם היו רוצים שטבעת האירוסין שהם מעניקים תהיה, הם עונים מיד ללא כל היסוס: יוקרתית. לא מדובר על בקשה שאינה סבירה, אלא  שמדובר על בקשה יקרה. כשאתם רוצים להעניק טבעת יוקרתית, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות, כאשר כל אחד מהם בעל זיקה ליהלום שעל הטבעת. איך הופכים טבעת רגילה ליוקרתית יותר? עם יהלום במשקל רב יותר, צבע כמה שיותר שקוף וחיתוך ייחודי ליהלום:

 

משקל היהלום – איזה יהלום ניכר ונוכח יותר?

הדרך הראשונה להפוך טבעות פשוטות אל טבעות אירוסין יוקרתיות, היא עם משקל גדול יותר ליהלום. לפני שבוחרים את משקל היהלום חשוב להגדיר מסגרת תקציבית, שכן ככל שמשקל היהלום רב יותר כך עלות הטבעת נוסקת. יהלומים הינם נדירים, וישנן אף הנשים שמקבלות יהלום לראשונה בהצעת הנישואין שלהן. עובדה זו אמורה להרגיע אתכם, שכן כל יהלום בכל גודל שתעניקו ירשים ויעשה את העבודה. יחד עם זאת, יהלום גדול יותר יוצר נראות מרשימה יותר ויוקרתית יותר.

 

צבע היהלום – יהלום חסר צבע הינו היוקרתי ביותר

אלמנט נוסף המשפיע על נראות הטבעת והופך אותה ליוקרתית יותר הוא הצבע. ככלל, דעו כי ככל שהיהלום יותר שקוף ויותר נטול צבע, כך הוא גם בעל ערך רב יותר. מנגד, ככל שהיהלום בעל גוון צהבהב יותר, ערכו נמוך. גם צבע היהלום הינו פרמטר המשפיע על העלות הסופית, כך שישנה חשיבות להגדרת תקציב והיצמדות אליו לאורך כל תהליך הרכישה שלכם.

 

חיתוך היהלום – איזה חיתוך הכי יוקרתי?

ומה לגבי חיתוך היהלום? ישנם לא מעט חיתוכים שתוכלו לבחור מהם, כאשר כאן כדאי להעניק חשיבות לנראות האסתטית ולהבין איזה חיתוך יתאים ביותר למקבלת הטבעת. בין סוגי החיתוכים שתוכלו לבחור מתוכם: אובל, טיפה, פרינסס, עגול, קושן ומשולש. היהלום בחיתוך הטיפה מסתמן כפופולארי מאד, והוא מזוהה בעיקר עם טבעות האירוסין. כמו כן, היהלומים המעוגלים נמצאים חביבים גם הם על קהל הגברים הרוכשים את הטבעות, כמו גם הנשים שעתידות לענוד את הטבעת.