עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הדרך אל רפואה טבעית

מי מאתנו לא חולם על עולם ללא מכאובים, עולם בו גופנו איתן ובריא, ללא מחלות, כך שגם אם תעבור בקרבתו שפעת חורף או מחלה אחרת היא זו שבעצם מנקה את הגוף מרעלים שהצטברו בו?

כן. הכירו את עולם שיטת רפואה טבעית, זו שמאמינה ובוטחת בדרך בה גופנו אינו נזקק לרופאים חיצוניים, מעבדות כימיקליות ותוספות רעילות לגוף. עם רפואה טבעית במקרה של מחלה, תגלו כי המחלה היא זו שמרפאה ומפיגה מהגוף רעלים שהצטברו.


על פי רפואה טבעית למה יש לנו מחלות?

על פי שיטת רפואה טבעית, המחלות נגרמות לנו, או יותר נכון לגוף שלנו כתוצאה מליקויים בתפעול הגוף. כלומר, אם אנחנו מזיקים לגופנו על ידי תוספות רעילות לאוכל, שעות שינה לא נכונות, שאיפת אוויר מזוהם ועוד, הגוף אינו מצליח לשמור על עצמו ולפלוט את כל הרעלים המצטברים בו ולכן הוא מאתת לנו על פי רפואה טבעית במחלה: “הי, שמרו על עצמכם ועל אורח חיים בריא, כי אני קורס“, ובמקביל בעזרת המחלות הגוף מנקה את הרעלים שהצטברו בו, כך שלמעשה המחלה היא הדרך של הגוף לשמור על עצמו.

על פי דרך רפואה טבעית, ברגע בו אנו מביניםאת האיתות הנשלח לגוף על ידי המחלה, חוזרים לאורח בחיים בריא ומאוזן ושומרים מכל וכל על אורח החיים הבריא באכילה, שתיה, שינה והרגלי החיים, הגוף מסוגל לרפא את עצמו, מעצמו. כעת, הוא מספיק חזק ואין לו הפרעות רעלים תעשייתיות המעמיסות ומכבידות עליו והוא מצליח לשקם את עצמו, לנקות עצמו מרעלים שהצטברו בו וממילא המחלה, על הסימפטומים שבה – נעלמת.

מה כוללת רפואה טבעית?

רפואה טבעית כוללת שמירה על אורח חיים בריא סביב הליכות היום.

יש להתרגל לשמור על אורח חיים בריא עוד טרם בא מחלה כתוצאה מעומס רעלים, על מנת לא להפריע לגוף לשמור על עצמו בריא וחזק. על פי רפואה טבעית ניקוי הרעלים מהגוף יתבצע על ידי הגוף מעצמו עם אימוץ אורח החיים הבריא, באור תורת הרמבם.

מכללת אילמה מיסודו ובהנהלתו של הרב יובל אשרוב ניצבת בחזית של רפואה טבעית. דרך הבריאות הטבעית לגוף ולנפש הנלמדת במכללת אילמה הינה בפיתוחו של הרב יובל אשרוב ומשלבת ידע מקיף ל שנים רבות המתבסס ניסויים ותובנות עמוקות מחכמת הקבלה והחסידות.

בואו אלינו ללימודי רפואה טבעית לחיים טובים יותר. לפרטים ולמידע נוסף, צרו איתנו קשר 076-5991328