עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הובלות בחיים המודרנים

הובלת דירה הוא תהליך לא פשוט מה צריך לדעת?

בעולם המערבי כולם עוברים דירה לפחות פעם אחת במהלך חייהם בממוצע .

בעבר היינו זקוקים לפחות תכולה וכמות הציוד הייתה מצומצמת יותר אך המצב כיום הוא אחר ואנו זקוקים ליותר ויותר חפצים, החל מכלי מטבח וכלה בבגדים ונעליים שנמצאים בביתנו לרוב.

 העלייה ברמת החיים שמופיינת בכסף פנוי ולנו את האפשרות  לרכוש חפצים שונים ומגוונים , חלק גם ניתן לומר עם ערך סנטימנטלי כמו מתנה לבית מההורים ואו ממשפחה חברה ,חבר.

אתנו בחברת סטארט מובינג תוכלו לבצע הובלות דירה בשקט יסי ומחיר ללא תחרות.                                                                                                  

הובלות דירה זה ממש מקצוע או רק צריך מוביל?

הובלת דירה היא העברת חיים שלמים של משפחה לדורותיהם אמרנו שחלק מהתכולה בעלת ערך סנטימנטלי שערכו יקר מהערך האמיתי שלהם והחשוב ביותר בהעברת כל אותם הדברים השבירים והיקרים ללב המשפחה זה אריזה בציוד מתאים.

כיום אין חברת הובלות שלא מציעה מגוון שירותים , כמו שירותי אריזה אחסון ואפילו שירותי מנוף.

אך אנשים שרוצים להעביר את הדירה שלהם באופן מדוקדק במהירות ללא עכבות משתמשים בשירות זה ייתכן כי אפילו שהוא יקר יותר מהובלות דירה בלבד.

 אריזה של דירה לא רק שומרת על תקינותם של החפצים בזמן האריזה יתרה מכך אלא גם מקצרת את זמני ההובלה והאריזה עבור בעלי הבית.   

למה לשים לב שמובילים דירה ?

חשוב מאוד לשים לב גם לחפצים הגדולים במיוחד ולבדוק האם יש אפשרות להוביל אותם מהדירה הישנה ולפרוק לדירה החדשה ללא חשש שיפגעו לדוגמה : שידה ענקית , פסנתר.

האם החפצים הללו נכנסים למעלית ועוברים בגרם המדרגות, לעיתים הפתרון היחיד הוא הובלת דירה עם מנוף, כדי שיכניס ויוציא את החפצים הללו דרך החלון במהירות וללא חשש שישרטו .

לכן אם אתם יודעים שתזדקקו לשירות הזה, כדאי לבדוק עם חברת הובלות שהשירות הנ”ל נמצא ברשותה ..

תמיד יצוצו כל מיני קשיים שלא יכולתם לצפות אותם קודם זה קורה בכל הובלה גם המוביל הכי טוב בעולם לא יכול לצפות זאת עד יום ההובלה בפועל .

ייתכן שתצטרכו יותר ממשאית קטנה, ייתכן שתזדקקו לעוד מובילים ביום ההובלה, ועוד שלל בעיות בלתי צפויות.                                                      מתי לעבור דירה?

 פרט לכך, הובלות דירה בשעות שהן לא שעות שגרתיות תקצר את זמני הנסיעה כי אין פקקים ותחבורה דלה ותחסכו את העצבים שבוויכוחים עם נהגים עצבניים שיוצאים לעבודה או חוזרים הביתה.

תזכרו שמשאית הובלת הדירה יכולה בהחלט להפריע ולחסום חלק מהדרך, חלק מהוויכוחים יהיו בלתי נמנעים

פירוק והרכבה של רהיטים זו אומנות או סתם?

חלק בלתי נפרד מהעברת דירה תבדקו האם חברת ההובלה שלכם מספקת את השירות ומי הם אנשי המקצוע שעושים זאת לפרק זה עניין אחד, השאלה היא האם הם יכולים גם להרכיב הכול בחזרה, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם על הרצפה בלילה הראשון שלכם בבית החדש.

שמחנו שהצלחנו לעזור סטארט מובינג הובלות דירה .