עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

היכן רוכשים מזרון איכותי?

מחפשים אחר מזרני איכות של מיטב חברות הייצור? רוצים להבטיח לעצמכם רכישה כדאית ומשתלמת גם באיכות וגם במחיר? זה הזמן לדעת הכול מרכז ההזמנות הארצי של חברת BIG SLEEPER – המומחים למזרנים

שינה על גבי מזרן איכותי היא חשובה, מומלצת ואף הכרחית לכל אחד ואחת מאתנו, וזאת לנוכח הקשר הישיר בין שינה טובה, נינוחה ומספקת לבין מצבינו הבריאותי וההשפעות השונות של השינה הטובה והמספקת על איכות החיים. כאשר מדברים על מזרני איכות מדברים בין היתר על מזרנים המיוצרים על ידי מיטב חברות הייצור בענף, ולכן, מזרונים איכותיים רוכשים באתר ביג סליפר העוסקים ומתמחים במכירה של כל סוגי המזרנים האיכותיים של כל החברות המובילות.

BIG SLEEPER – המומחים למזרנים

אנחנו בחברת ביג סליפר, עוסקים בענף המזרנים וחדרי שינה מאז שנת 1996 ולאורך כל שנות פעילותנו אנו מקפידים על מכירת מוצרי איכות בכל קטגוריית מוצר בה אנו מתמחים, לרבות, מזרנים. במרכז ההזמנות הארצי שלנו תוכלו למצוא מלאי גדול של מזרני איכות של מיטב החברות, לרבות, מזרני סימנס, מזרן פולירון, מזרן קינג דיוויד, מזרן קיסריה, מזרן סילי ומזרני מותג נוספים.

כל סוגי המזרנים המשווקים על ידינו מותאמים לכל סוגי המיטות שחלק גדול מהן משווק אף הוא על ידינו, לרבות, מיטות ברזל, מיטות מתכת, מיטות יחיד, מיטות נוער בגודל מיטה וחצי, ספות נוער נפתחות, מיטות זוגיות ומיטות מתכווננות.

כל היתרונות במקום אחד

רכישת מזרני מותג איכותיים באמצעותנו, תאפשר לכל אחד ואחת מבינכם ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים לאורך כל הדרך וביניהם:

  • מלאי גדול וזמין של מזרנים איכותיים המיוצרים על ידי החברות המובילות
  • אספקה מידית של כל סוגי המזרנים הנמצאים במלאי
  • מערכת מקוונות לרכישה מאובטחת באונליין
  • אחריות יצרן על כל דגם כזה או אחר של מזרן
  • שירות משלוחים לכל חלקי הארץ
  • מענה טלפוני 24/7 – כולל שירותי ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לבחירת סוג המזרן

וכמובן, מחירי מבצע אטרקטיביים על כל סוגי ודגמי המזרנים לאורך כל ימות השנה!

30 לילות ניסיון להתאמת המזרן המושלם עבורכם!

רכישת מזרני איכות באמצעותנו, מאפשרת לכם ליהנות מ-30 לילות ניסיון על מגוון סוגי מזרנים. במהלך תקופת הניסיון תוכלו לבחון את התאמת המזרן עבורכם ובסיום תקופת הניסיון תוכלו לרכוש את המזרן ולהסיר ממנו את הניילון ו/או להחזיר אלינו את המזרן ואנו נתאים עבורכם סוג אחר של מזרן.

כנסו, התרשמו ובחרו את המזרן הבא שלכם

במרכז ההזמנות הארצי שלנו, תוכלו למצוא מידע מקצועי מורחב על כל אחד מסוגי המזרנים המשווקים על ידינו ובמידת הצורך ליצור אתנו קשר טלפוני לצורך קבלת ייעוץ בכל הנוגע להתאמת סוג ודגם המזרן.

לצפייה בקטלוג – המזרנים שלנו במבצע ענק לחצו כאן