עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

היתרונות של עיסוי רגליים מקצועי

 

עיסוי רגליים הוא ככל הנראה אחד מן הסממנים המובהקים של חופשה טרופית מפנקת. הרגליים ידועות כאחד מן האיברים בעלי הכמות הרחבה והצפופה ביותר של עצבים ועל כן כל מגע בהן משפיע על כלל המערכת.

בין שאתם מחליטים על עיסוי רגליים נפלא בספא מפנק סתם כדי להירגע ולהתרווח לאחור ובין שאתם מעוניינים בעיסוי מקצועי שיסייע לקידום בריאות גופכם, כאן ריכזנו כמה יתרונות משמעותיים שכדאי לכם להכיר.

יתרונותיו של עיסוי רגליים

עוזר למנוע פציעות ברגליים

מרביתנו נוהגים לתפוס את עיסוי הרגליים ככזה שמקל על כאבים שרירים בלבד, אך מה תגידו אם נספר לכם שעיסוי שכזה מסייע גם במניעת כאבים אפשריים כתוצאה מפציעות שונות? טכניקות הלישה וההקשה על אזור כף הרגל והקרסול, מסייע בחיזור הגידים. חזרה קבועה על עיסוי רגליים אחת לשבוע, יכולה אף להפחית את הסיכויים למתוח גיד ולנקוע את הקרסול. 

מסייע בהפחתת חרדות ודיכאון

מחקרים רפואיים רבים נערכו אודות השפעותיו החיוביות על עיסוי הרגליים על בריאותנו הנפשית. באופן תכוף ושמשאיר מקום קטן מאוד לספק, נמצא כי קבוצות הלוקות בחרדה ודיכאון, חוו עלייה משמעותית באיכות החיים לאחר שעברו עיסוי רגליים באופן שבועי, זאת לעומת קבוצה שנהנתה אף היא רק מטכניקות עיסוי שונות.

 

מסייע בהפחתת כאבי ראש

במחקר שנערך בדנמרק נמצא כי אנשים שסבלו מכאבי ראש ומיגרנות תכופים, הראו סימני התאוששות ניכרים ומהירים יותר לאחר שקיבלו עיסוי רגליים מקצועי. החוקרים אף הגדילו לעשות וביקשו מן הנחקרים שלא ליטול תרופות נגד כאב ראש כ-3 חודשים לאחר סיום העיסויים. 65% מכלל הנבדקים העידו כי הם לא היו זקוקים כלל לתרופותיהם ושכאבי הראש פחתו במידת חומרתם באופן מפליא.