עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

המדריך לרכישת ספה נפתחת

מתכננים רכישה של ספה נפתחת בקרוב? במדריך שלפניכם תוכלו למצוא את כל הנקודות החשובות בדרך לרכישת ספה נפתחת

ספות נפתחות הן ללא ספק פתרון אידאלי לדירות קטנות ו/או לחדרי אירוח וחדרי מגורים בהם נדרשת לכם מערכת ישיבה היכולה להיפתח למיטה. כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של ספות נפתחות המותאמות לכל חדרי המגורים בשטח הבית או הדירה, לרבות, ספה נפתחת נוחה לישיבה ולשכיבה בחדרי אירוח ומגורים וספות מעוצבות עם מנגנון פתיחה נוח לסלון.

על מנת שגם אתם תוכלו לרכוש ספה נפתחת המותאמת לצרכי המגורים שלכם, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה למדוד את גודל החלל אליו אתם מייעדים את הספה הנפתחת, בין אם מדובר בחלל האירוח המרכזי בשטח הבית/דירה (סלון) ובין אם מדובר באחד מחדרי השינה בבית.

מה חשוב לבדוק כאשר רוכשים ספה נפתחת?

  • נוחות – ספה נפתחת אמורה לשרת אתכם גם לצרכי ישיבה וגם לצרכי שינה/שכיבה, ולכן, קיימת חשיבות רבה לבדיקת נוחות הספה בטרם רכישתה. ברוב המקרים, מומלץ לרכוש ספות נפתחות באולמות תצוגה בהן ניתן לשבת ולשכב על גבי הספה. מכיוון שכל סוגי הספות הנפתחות מגיעות עם מזרן מובנה, מומלץ להתייחס לסוג המילוי של המזרן ולדרגת הקשיחות של המזרן.
  • מנגנון הפתיחה של הספה – כל ספה נפתחת חייבת להיות מאובזרת עם מנגנון פתיחה נוח של ספה מיטה, ולכן, אנו ממליצים לכם לבדוק את סוג המנגנון המותקן בספה ואת נוחות פתיחתה ממצב של ספה למיטה.
  • גודל ארגז האחסון בספה – ספות נפתחות מאפשרות לכם ליהנות מארגז אחסון ייעודי שגודלו נקבע בהתאם לגודל הספה. ארגז האחסון מהווה יתרון מובהק ברכישת ספות נפתחות ולכן מומלץ להתאים את גודלו (בהתאם לגודל החלל בו תהיו מעוניינים למקם את הספה) לצרכי האחסון הנחוצים לכם בו.
  • הסגנון העיצובי של הספה – כיום, תוכלו ליהנות ממגוון רחב של ספות נפתחות מעוצבות המאפשרות לכם להתאים את הסגנון העיצובי של הספה לכל סביבת מגורים ולכל סגנון עיצובי כזה או אחר המועדף עליכם. הספות הדקורטיביות יותר מותאמות לחדרי אירוח מרכזיים (סלון) מכיוון שהמראה העיצובי שלהן יכול לשדרג את עיצוב החלל.
  • מטרת השימוש העיקרית בספה – ספות נפתחות אומנם יכולות לשרת אתכם גם לצרכי שינה וגם לצרכי ישיבה, אך מומלץ להתייחס למטרת השימוש העיקרית בספה ובהתאם אליה לבחור את הספה הנוחה ביותר עבורכם.
  • חומרי הגלם מהם מיוצרת הספה – ספות נפתחות מיוצרות מחומרי גלם שונים שלכל אחד מהם איכויות משתנות, ולכן, מומלץ להתייחס לסוג חומר הגלם ולאיכויותיו בכל הנוגע לעמידות המיטה לאורך זמן.

טיפים אלו יסייעו גם לכם לבחור ספה נפתחת למיטה מעוצבת ונוחה לכל מטרת שימוש וכל שנותר לכם לעשות כרגע הוא לבחור את הספה – מיטה המועדפת עליכם.

 

אולי יעניין אתכם – מיטה יהודית / מיטות נוער