עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הסיבה שבגללה המים בדוד השמש לא מתחממים

 

הודות להתקנה איכותית של דוד השמש שלכם, אתם זוכים למים חמים הזמינים לכם בכל עת. כל עוד המים מגיעים על פי דרישה אל ברז המטבח או אל המקלחת, אין כל בעיה. מה שקורה כשמים חמים לא מגיעים אליכם? צף חוסר נוחות שפוגע בשגרת היום שלכם ואיכות החיים שלה הורגלתם כעת מתערערת. דוד שמש לא מחמם הוא מקרה בו ישנם מים בדוד שאינם מצליחים להתחמם – מה שאומר שגם בימים בהם השמש מחממת דוודים אחרים, המים שלכם לא מתחממים. מה הסיבות לדוד שם שאינו מחמם?

 

איך קרה ודוד השמש לא מחמם את המים?

ניתן לסמן כמה מקרים עיקריים בעקבותיהם המים בדוד לא מתחממים. המקרה הראשון הוא המקרה השכיח ביותר: הקולטים של הדוד מלוכלכים. מאחר והקולטים מלוכלכים קרני השמש לא מצליחות להגיע איתם במגע ישיר, כך שמה שקורה הוא שהמים לא מצליחים להתחמם וכתוצאה מכך לא מגיעים אליכם מים חמים בזמינות לה אתם רגילים. מקרה נוסף הוא המקרה בו יש לכם צינורות הגדושים באבנית.

 

בנוסף לאלו, ישנו מקרה נוסף שהפך שכיח לאחרונה: קולטים שלא מצליחים לספוג את קרני השמש בעקבות התקנה לא איכותית שבוצעה. התקנה שכזו יכולה להיות תוצאה של שני מקרים שונים: מקרה בו מתקין הדוד שלכם אינו די מנוסה כך שההתקנה שלו בוצעה בצורה רשלנית, ואילו המקרה השני הוא מקרה בו אנשים פרטיים מנסים בעצמם להתקין את הדוד. דוד שמש לא מחמם הינו תוצר של מקרים אלו וניתן למנוע אותם בקלות!

 

תחזקו את הקולטים!

הסיבה כי דוד שמש לא מחמם וכך אתם לא מקבלים מים היא לרוב הקולטים שהינם מלוכלכים. לשמחתכם, לא נדרש אפילו לבצע תיקון במקרים שכאלו אלא אך ורק לקרוא לטכנאי הדוודים שיבצע ניקוי ייסודי על הגג שלכם. מטבע הדברים, על הקולטים מצטברות כמויות גדולות של אבק, כמו גם לכלולים אחרים כמו עלי שלכת, לכלוך יונים ופסולת נוספת. על כן, קראו אחת לחצי שנה לטכנאי הדוד שלכם שיבצע ניקוי יסודי על הגג וישיב אליכם את המים החמים.

תגיות: