עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

הפלגות נופש – איך לבחור חבילת שייט מתאימה?

כל אחד מאיתנו אשר רוצה לצאת לנופש לתקופת מה, מחפש חבילה שיכולה להתאים לו, חבילה שתכלול מקום ייחודי בו הוא לא ביקר מעולם או לא היה בו הרבה זמן, חבילה שתכלול תנאים אידיאליים לנופש, טיסות, לינה, וכן אנחנו דואגים לוודא שבמקום יש מספיק מה לראות ולעשות בשביל שנוכל ליהנות בזמן הנופש שלנו.

מי שמעוניין בנופש מעט שונה, יכול למצוא אותו במסגרת חבילות שייט ליעדים שונים. חבילות אלו כוללות שייט מישראל או מערים שונות באירופה אל ערי נמל ביבשת או אל יעדים רחוקים יותר כמו האיים הקריביים ומקומות נוספים. בין המקומות הפופולאריים אליהם נהוג לערוך הפלגות נופש, אפשר למצוא הפלגות לאיים הבריטיים, הפלגות למדינות הים התיכון, הפלגות לסקנדינביה ועוד. כאמור אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של יעדים אליהם נערכים קרוזים שונים, אנחנו רק צריך לבחור את היעד ולהחליט לאן אנחנו רוצים להפליג.

כעת עולה השאלה, כיצד בוחרים יעד וחשוב לא פחות, כיצד בוחרים עם מי, כיצד ומתי אנחנו רוצים להפליג. בחלק הבא של המאמר נסביר בקצרה על חבילות שייט וכיצד בוחרים איזו חבילה רוכשים.

 

הפלגות נופש – מה זה וכיצד בוחרים מתוכן את החבילה שמתאימה לנו

הפלגות נופש, הן הפלגות שנמשכות במשך מספר ימים, לרוב בין שבוע לעשרה ימים, במהלכן יוצאים מיעד מסוים אל יעד אחר, כשבדרך כלל מדובר על הפלגה לא ישירה, כלומר אם יוצאים לקרוז באירופה למשל, אז הספינה תעגון במספר ערי נמל בדרך, בהן אפשר לרדת ולטייל.

כל מי שרוכש מקום בחבילה כזו, מקבל כרטיסי טיסה אל היעד ממנו יוצאת האונייה וחדר באונייה כולל ארוחות שונות. במידה והוא רוצה, הוא צריך לשלם עבור סיורי חוף, אירועים ועוד מגוון אטרקציות שנמצאות על גבי האונייה. כאמור השייט נמשך מספר ימים, כשהנוסעים נמצאים על האונייה ויכולים ליהנות מכל מה שיש לה להציע. אוניות במסגרת הפלגות נופש מעניקות לנוסעים שלהן מגוון רחב של אטרקציות, החל ממסעדות, בתי קפה, חדר כושר, ג’קוזי ועוד.

כיצד בוחרים את סוג החבילה ועם מי יוצאים? ובכן, תחילה, יש לבחור את היעד אליו רוצים להפליג. יש לקחת בחשבון אם מדובר ביעד שהייתם בו בעבר וכמה זמן יש לכם לפנות להפלגה ולנופש כולו. לאחר מכן יש לבדוק מי הן החברות שמארגנות את ההפלגה, מה הן מציעות וכמה הן גובות עבור ההפלגה. צריך לקחת בחשבון, שבחלק מהמקרים המחירים יהיו שונים בגלל גודל וטיב החבילה.

נקודה נוספת שיש לבדוק היא איכות החברה וטיב האונייה שהיא מוציאה לשייט זה. מאחר ומדובר בהפלגות נופש, אתם צריכים לוודא שמדובר באונייה גדולה ויוקרתית שתוכלו ליהנות מהשהות בה, תזכרו שאת מרבית הזמן שלכם תעשו על גבי האונייה ורק חלק קטן מהזמן תבלו על החוף.