עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השאלות הנפוצות ביותר לניתוחי פנים אסתטיים

שוקלים לעבור ניתוח אסתטי בפנים?

אם כן, אז מרבית הסיכויים שאתם ניגשים אל המהלך עם תחושה של הגשמת חלום להחזיר את המראה הצעיר פעם נוספת, אך בו בזמן גם עם חששות שכן מדובר בפרוצדורה כירורגית לכל דבר ועניין.

טבעי שתרגישו לחוצים ומתוחים לקראת ניתוח שכן כמו כל הליך רפואי דומה, ישנו משך התאוששות, דגשים והתוויות. להלן ריכזנו מספר שאלות-תשובות שיעזרו לכם להסיר את הערפל מעל התהיות.

מתי אוכל לשוב ולתפקד כרגיל?

לרוב, התאוששות מניתוח הרמת פנים אורכת כשבועיים ממועד הניתוח וזאת כאשר מדובר בחזרה לשגרת החיים מבחינה תפקודית.

עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי ההליך הרפואי עצמו איננו מתרפא בפרק זמן כה קצר וכי תמשיכו לחוש מעין אי-נוחות מסוימת המתאפיינת לרוב בעור קשיח ואולי אף בצדקי במעט.

כמו כן, תקופה זו מתאפיינת ברגישות גבוהה יותר לאור יום ועל כן, אם מדובר במקום עבודה אשר מתאפיין בחשיפה מרובה לשמש או דרך לעבודה אשר איננה מאפשרת הישמרות מפני הקרינה, הרי שמומלץ להאריך את השהות בבית.

האם יהיה זכר לצלקות?

מטבע הדברים שכל ניתוח טומן בחובו את האפשרות לצלקות. אך כאן כיוון שמדובר בעור הפנים, כרטיס הביקור שלנו, הרי שהרפואה האסתטית מצאה פתרונות יצירתיים. החתכים מתבצעים באזורים האחוריים של הלחציים, קווי השיער והאזורים האחוריים של האוזן.

דרך פעולה זו, מאפשרת למנוע את הופעתם הברורה של הצלקות. בנוסף לכך, כאשר מדובר במנתח פלסטי מנוסה, הרי שהתוצאות הן לרוב מדויקות עם מינימום צלקות.

האם יש התוויות נגד?

כמו בכל ניתוח אחר, גם ניתוח הרמת פנים טומן בחובו סיכונים אותם יש לקחת בחשבון.

לכן, כל רופא מנתח באשר הוא, איננו רואה את הכסף הרב שעומד על הסף, כי אם בריאות המטופל או המטופלת. ישנם מטופלים אשר יכולים להיות בסיכון לשימוש עם חומרים מרדימים, וישנם אלו שנוטלים מדללי דם ושלל תרופות אחרות אשר מדליקות נורה אדומה טרם מתן האור הירוק.

תגיות: