עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השימוש במחיצות לרכב

ריבוי כלים ופריטים ברכב העבודה גורמים לעומס ולחוסר שליטה בנעשה. כמה זמן לקוח לנבור בקופסת הברגים כדי לאתר את הבורג הרצוי? בכמה מקומות יש לחפש את הראש הקודח כדי לאתר אותו? זהו שזה לא צירך להראות כך. ניתן לשנות לטובה את הנעשה ברכב העבודה ולהתחיל את היום בהרגשה טובה יותר.

כיצד ניתן לשלוט על הנעשה ברכב?

שליטה בנעשה ברכב העבודה תושג לאחר תהליך של התקנת מדפים ברכב. מדובר על תהליך מקצועי אשר מתבצע על ידי חברה מקצועית ייעודית בתחום זה. החברה מחזיקה ברשותה מדפים שונים ומגרות בשלל גדלים. מחיצות וחלקים נוספים אשר כולם נועדו להתאים את כלי הרכב לצורך המדויק של בעל המלאכה.

אפיון הצורך והתאמה מדויקת

תהליך של התקנת מחיצות לרכב מתחיל באפיון מדויק של הצורך. לכל איש מקצוע יש כלים משלו, הרגלי עבודה מיוחדים וסדר יום שונה. כדי שהרכב יתוכנן היטב ויענה על הצורך יש לאפיין במדויק את הצורך ולתכנן את חלוקת הרכב ואת הצבת המחיצה בהתאם. כמו כן יתוכנן הרכב כך שלכל כלי או פריט יהיה מקום קבוע ומסודר – בצורה כזו קל יהיה לאתר את הפריטים במהירות.

הבטיחות במהלך הנסיעות

במהלך הנסיעות הרבות עלולים כלים להישמט, לגרום לנזק או לצאת מכלל שימוש. כדי למנוע זאת דואגים בתהליך של זיווד כלי רכב לקבע היטב כל כלי למקומו. הקיבוע נועד לאפשר נסיעה בטוחה ללא חששות ונפילות.