עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השכרת אוהלים לאירועי חינה

הידעתם כי השכרת אוהל לאירוע יכולה להחליף גן אירועים או אולם? הידעתם כי אין צורך בשירות הפקות, רק בחברת התקנה? ומה תאמרו אם תיווכחו כי חברה זו תספק לכם את כל המוצרים הנדרשים לחגיגת אירוע?

בחברת השכרת אוהלים לאירועים מחיר משולם אינו כולל רק בד ומוטות כינון, אלא את כל מה שנלווה לאירוע: כיסאות, שולחנות, מקררי שדה, מזגנים, תנורים, מאווררים, מצננים, מפות שולחן ושרשראות תאורה – הכל במחיר פיקס שמהווה פתרון זול משמעותית ביחס לחגיגת אירוע באולם. כשאתם שוכרים אוהלים לאירועים אתם נהנים מכן היתרונות!

התאמה של האוהל עבורכם

השכרת אוהל PVC איכותי לא חדיר אקלים שיגרום לכם להרגיש ממש בבית! האוהל ייבחר על ידי נציגים מקצועיים שיבחנו כמה אנשים תהיו צפויים להיות, תוך היצמדות לאוהל שיתאים במדויק לקהל היעד. הוא לא ייצור צפיפות אלא יספק מרחב אדיר לאורחים שלכם כשהם באים לשמח אתכם באירוע שלכם.

הרכבת האוהל ופירוקו

לשירותים אלו תהיו זכאים בכניסה לאירוע וביציאה ממננו. עבדי בוטיק ירכיבו עבורכם את האוהל  בתאריך, בשעה ובמקום שנקבעו ויעמידו לרשותכם מקום אירוח מפואר. בסיום האירוע הם יסייעו בפירוק האוהל ויחזירו את מקום האירוע לקדמותו כולל פינוי פסולת שנגרמה על ידי האורחים שלכם.

אספקת מוצרי אירוע לאוהל

האספקה כוללת גם התקנה: מתקינים שרשראות תאורה, סוחבים מקררי שטח, שולחנות, כיסאות, מזגנים ומאווררים. ישנה אפשרות לתנור בקיץ ולמצנן עבור סביבה חמה שאינה לחה. המוצרים יסופקו על ידי המומחים של חברת השכרת אוהלים לחינות ולכל האירועים. אתם תיהנו ממוצרים איכותיים החל מלוגיסטיקה שתסייע לכם לשמור מזון, ועד למוצרי הריהוט השונים שיוזרמו לתוך האוהל.

אוהלי נועם – החברה המושלמת לאירועי חינה

בחברת אוהלי נועם תוכלו להבטיח פתרונות אירוח איכותיים ביותר לחגיגת חינה. החברה מתבססת על אוהלי PVC איכותיים שיכניסו אתכם ואת האורחים מהר לאווירה של החינה. האוהלים עמידים לכל מזג אוויר ובטוחים לשהייה תחתם כל השנה. עם האוהלים מסופקים כל פריטי הציוד לקראת האירוע שלכם. אם גם אתם מעוניינים באירוח אירוע בוטיק, צרו קשר עם אוהלי נועם ובחרו את אוהל החלומות שלכם. בחברת אוהלי נועם מסייעים למשפחות רבות לבחור בהצלחה אוהלים לחינות!