עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

השתלת שיניים בכל הפה

השתלת שיניים בכל הפה –  האם זה כואב ?

הליך השתלת שיניים נחשב לאחד המתקדמים ביותר בתחום רפואת השיניים. יש להניח כי אף אחד מאיתנו אינו מעוניין להגיע ליום בו הוא יזדקק לטיפולים מורכבים כמו השתלת שיניים בכל הפה. מדובר בטיפול לו אנשים זקוקים כתוצאה מטראומה אשר השפיעה על מצב השיניים וכתוצאה מכך לשיניים שלהם נגרם נזק משמעותי החל משיניים שנשברו או מחלה הגורמת לריקבון או גם תכונות גנטיות אשר משפיעות על מצב השיניים. מצבים מהסוג הזה עשויים לגרום לאנשים אומללות רבה ולכן קיימת אפשרות של השתלת שיניים בכל הפה.

 

מהם שתלים דנטליים

 

שתלים דנטליים הינם ברגים העשויים טיטניום הממוקמים באמצעות ניתוח בתוך עצם הלסת במקום בו חסרות שיניים. למעשה השתלים מהווים תחליף לשורש השן והחומר ממנו עשויים השתלים משתלב היטב ויוצר בסיס חזק לשיניים מלאכותיות. השתלים בולטים דרך החניכיים ואליהם יחוברו הכתר והשן. משמעות הדבר היא כי השתלים הופכים לבסיס לשיניים החלופיות. השתלים מסייעים לשמירה על מבנה הפנים ומונעים הידרדרות של העצם.

כיצד מתבצעת השתלת שיניים

השתלת שיניים ביום האחד הינו הליך הכולל מספר שלבים:

החדרת השתל לעצם.

חשיפת השתל.

שיקום השתל.

בשל ההתפתחות בתחום הרפואה הדנטלית,  השתל עשוי להיות מורכב ממספר חומרים עמידים המחליפים את העצם ובהליך  קדיחה מדוייק חודרים לעצם בהתאמה. בשלב הבא גדלים סביב השתל תאי עצב המקבעים אותו ובשלב לאחר מכן על גבי השתל מתקינים תחליף לכותרת השן  המתאים לשתל.

אחת האופציות האיכותיות ביותר

השתלת שיניים בכל הפה נחשבת לאחת האופציות האיכותיות ביותר. הזכרנו את העובדה כי לעיתים ישנם מקרים הנגרמים כתוצאה ממחלות גנטיות ובהן ניתן להחליף את כל השיניים במטרה להביא לשיפור החיים.  

לצורך טיפולי שיניים בכל הפה יש לפנות למרפאת שיניים איכותית

לצורך ביצוע טיפולי שיניים בכל חלל הפה ברמה הגבוהה ביותר יש לפנות למרפאת שיניים איכותית בה עובדים צוות מומחים בתחום העושה שימוש במכשור מתקדם במטרה לסייע לקהל המטופלים לקבל את הטיפול המקיף ביותר. פנייה למרפאת שיניים איכותית תבטיח כי הטיפול יתבצע על הצד הטוב ביותר לשביעות רצונם של המטופלים.