עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

התאמת וילונות לעיצוב הבית – כיצד בוחרים ומעצבים?

אחד ממוצרי הטקסטיל הפופולאריים ביותר בעיצוב הבית הם וילונות, בזמן שווילונות שנועדו בעל מנת להצל על הבית מפני קרני השמש,  כמו גם להעניק פרטיות, הפכו למוצר עיצובי שיכול להשפיע במידה רבה על מראה הבית, על החמימות שיש בו, כמו גם על מידת האור שתכנס אל כתליו.

בכל הנוגע לעיצוב מוצרי טקסטיל, ניתן למצוא כיום מגוון רב של סוגי וילונות, החל מכאלה העשויים בדי תחרה, וילונות כותנה עבדים, ישנם צלונים עשויי בד, כמו גם תריסים ושלל מוצרי הצללה עשויים מבדים שונים, מעוצבים השלל סגנונות, כמו גם שהם בעלי טקסטורות ומרקמים ייחודיים. אבל כיצד אפשר להתאים את הווילון לבית שלכם?

על מנת לבצע התאמה נכונה של וילון שיתכתב בצורה הרמונית עם שלל אלמנטים במבנה, חשוב לשים לב לדגשים הבאים:

בחירת קונספט נכון – נסו להגדיר את סגנון העיצוב המוביל בבית שלכם. לדוגמא: לסגנון המודרני, יתאימו בדרך כלל צלונים או תריסים כמו גם וילונות כותנה עבים, בזמן שלסגנון הכפרי ניתן להתאים וילונות תחרה או וילונות משי מעוטרים בפרחים צבעוניים.

בצעו התאמה של גווני הווילון לצבעים ששולטים במבנה שלכם, בעוד שיש לבחור גם בסוג בד וטקסטורות המתכתבות בצורה נכונה על שלל הריהוט בבית, כמו גם עם המראה הכללי שלו.

מידת אור – כפי שהזכרנו, וילונות נועדו בעיקר על מנת להצל על הבית בעוד שווילונות טובים יגנו על החדרים במבנה כמו גם על הריהוט מפני קרני שמש חזקות. התאימו את סוג הווילון למידת האור שנכנסת למבנה, בעוד שחשוב להבין כי בכל חדר ישנה מידת אור שונה ולכן יש לבצע התאמה נכונה.

גודל החלונות – אחת הדרכים לבצע התאמה של וילון למרחב המחייה, היא באמצעות התאמה אל גודל החלון. וילון עליו לכסות בבד שלו את כלל החלון ולהגיע כמעט עד הרצפה. מדדו את החלונות לפני הרכישה ותוכלו לבצע התאמה נכונה.

ייעוץ של אנשי המקצוע המומחים –  על מנת לקבל ייעוץ בבחירת וילונות לבית, בחרו חנות וילונות במודיעין או בכל מקום בו אתם מתגוררים ונסו להבין כיצד מבצעים את ההתאמה הנכונה. ייעוץ של אנשי מקצוע טובים יסייע לכם לבחור וילונות איכותיים, כאלה שמתאימים לעיצוב הבית, לגודל החלונות כמו גם לצרכים שלכם.

לסיכום, בחירת חנות וילונות במודיעין אשר תספק לכם את כל המידע להתאמה נכונה, היא כזאת שחשוב לבחור בה וזאת על מנת להתאים מוצרי טקסטיל בצורה טובה יותר אל חלל הבית, בנוסף ישנם חנות פרקטים בירושלים שיוכלו לסייע לכם בבחירת הוילונות. 

תגיות: