עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

וולקנו של שמחה

“הו וואו, מה זה הדבר הזה? זה רובוט? מה זה עושה? למה מחוברת לשם שקית? היא מתנפחת או שנדמה לי? למה אני משתוקקת לאחד כזה משלי אפילו שעדיין לא קיבלתי תשובה על אף אחת מהשאלות הרבות שלי?”

החברה שאליה בדיוק נכנסתי הביתה צחקקה מול מתקפת השאלות שלי, היא כבר מכירה אותי ואת ההומור שלי אז לא התרגשה יותר מדי והרשתה לעצמה לצחקק בנחת ולגשת להרתיח מים במטבח לפני שהתחילה בכלל לענות על מטר השאלות.

כשחזרה עם מגש ועליו 2 ספלי קפה מהביל וצלוחית עוגיות משובחות מעשה ידיה, הבחינה במבטי המצפה והתיישבה על הכורסה בחיוך. “אז ככה” היא התחילה באטיות מאתגרת, “זה נקרא וולקנו. זה למעשה וופורייזר או במילים פשוטות – מכשיר אידוי”.

“מכשיר אידוי? מה זאת אומרת? כזה כמו שאמא שלי הפעילה לי בחדר כשהייתי בת עשר והייתי חולה עם ברונכיט? או שזה מכשיר אידוי מסוג עדכני וחדשני שאני הקשישל’ה לא הספקתי להכיר עדיין? וגם, מה בעצם את מאדה שם?” היא שוב צחקקה “כמה שאלות יש לך! את כמו ממטרה רק שבמקום להשקות את מציקה!

בכל אופן, זה די דומה למה שאמא שלך שמה לך בחדר, בגדול, אבל כן, מן הסתם לאורך השנים התחום התפתח והשתכלל ומכשירי האידוי הפכו מוצלחים יותר וחלקם, אם לא רובם, משמשים אנשים רבים לאידוי של קנאביס. במקום לעשן אותו, כלומר.”

אחרי ההסבר הזה הסתכלתי בה כמה שניות, מעבדת את המידע, ואז שאלתי “אז אז מה שמנפח את השקית שמחוברת לשם זה בעצם אדים של קנאביס והרובוט המשולש המשוכלל והחדשני הזה הוא בעצם מכשיר אידוי? סליחה, וופורייזר? כלומר, אנחנו הולכות לשאוף עכשיו קנאביס?”

היא חייכה ושיבחה אותי על שהצלחתי להבין כמעט הכל. “זה אכן וופורייזר, בשם וולקנו, שמאפשר אידוי של תמציות שונות שניתן להכניס אליו – תות, קיווי, אוכמניות, אפרסק, תפוח, דובדבן מנגו ועוד. יש גם נוזלי אידוי בטעם טבק או טבק מנטה. זה עוזר להרבה אנשים להפסיק לעשן או לפחות להחליף למשהו פחות קטלני, מזיק ומסריח מסיגריות – כמו במקרה שלי למשל.

במקרים רבים אחרים, זה מאפשר להרבה מאוד אנשים לצרוך קנאביס על מנת להירגע או להרגיש טוב ואפילו כתרופה למצבי חולי מסוימים מבלי להצטרך לעשן אותו”.

אמרתי לה כמה אני שמחה לשמוע שהיא מנסה להפסיק עם ההרגל המזיק והמסריח של העישון שמלווה אותה כבר שנים רבות, אבל שמחתי מאוד גם לשמוע, שאנשים שזקוקים לקנאביס יכולים להשתמש במכשירים כמו וולקנו שמאדים את צמח הקנאביס ובעצם כך ממקסמים את האפקט שלו, מייעלים את הצריכה והופכים אותה ללא מזיקה ולא מסריחה.

הוולקנו מאפשר אידוי של נוזל, או של הצמח עצמו, בטמפרטורות לבחירת הצרכן, ומשחרר את האדים רק כשמחברים אליו את שקית השאיפה שמאפשרת שאיפה מדודה ומתונה. אין מה להגיד, עושה קצת חשק לנסות גם.

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מנוף הרמה | מסכות בד | אימון EMS | הידרופוניקה |