עדכון מיולי 2018: לאחרונה חסמנו משתמשים והסרנו עשרות מאמרים שהיו מועתקים או כתובים בזילזול בצורה גסה. אם תכתבו מאמרים מקוריים, תשייכו אותם לקטגוריה המתאימה ותוציאו קישורים במידה הוגנת, אין לכם מה לדאוג
אנחנו בודקים את המאמרים מדי פעם ומי שיזלזל וינצל את הבמה לרעה, חבל על הזמן שלו ושלנו - המאמרים יוסרו והוא יחסם!

וופורייזר – יתרונות ויעילות

יתרונות הוופורייזר והסיבות שתראו אותו יותר ויותר

אחת השיטות הנפוצות כיום לאידוי של צמחי מרפא, נוזלים לצורך בריאותי או לכל צורך אחר (למשל גמילה מעישון סיגריות), היא שימוש בוופורייזר. יש סוגים שונים של וופורייזרים וגם השימוש עשוי להשתנות מאדם לאדם, כאמור, על פי הנסיבות והצרכים.

לשם גמילה מעישון לדוגמה, יש לאדות נוזל מיוחד שניתן למצוא במגוון טעמים ואמור להחליף את פעולת שריפת הטבק בסיגריה. הפעולה הזו מתבצעת באמצעות סיגריה אלקטרונית, שהיא למעשה הוופורייזר. יש בה פתח מיוחד להחדרת הנוזל וכפתור הפעלה, מה שהופך את כל התהליך לפשוט במיוחד וידידותי מאוד למשתמש.

ישנם וופורייזרים גדולים יותר שלא ניתן לקחת איתנו מחוץ לבית כמו שמאפשרת לנו סיגריה אלקטרונית לעשות, והם לרוב משמשים למטרות אחרות. הם יכולים לשמש לפיזור ריח נעים בבית או ליצירת אדים כדי ליצור לחות באוויר יבש או פתיחת סינוסים (באידוי של נוזל אקליפטוס למשל).

במקרים אחרים הם גם משמשים לאידוי ושאיפה של קנאביס רפואי עבור חולים מסוימים אשר מקבלים לכך אישור מיוחד. את הקנאביס ניתן לאדות גם בצורת תמצית נוזלית וגם בצורתו המקורית, כלומר אידוי של העלים.

היתרונות של וופורייזר על פני עישון, הם שאידוי בריא יותר לגופנו. תהליך השריפה בעישון גם מכלה את החומר הרבה יותר מהר וגם מכניס לגופנו חומרים מזיקים, מה שהופך את האידוי לחסכוני יותר ומזיק פחות. האדים הנוצרים בתהליך האידוי גם הרבה יותר נעימים וידידותיים לסביבתנו בניגוד לעשן של סיגריות שיכול להסריח ולהדבק לבגדים, ספות וכן הלאה.

יש הטוענים שאידוי גם יותר אפקטיבי מעישון באשר לתוצאות שלו, לתפוקה ובהקלה שהוא אמור לגרום. אלה ללא ספק חלק מהסיבות העיקריות שיותר ויותר אנשים מחליטים לקנות ופורייזר ולהתנסות בטרנד שכבר כמה שנים הולך וצובר תאוצה. אם פעם היה מוזר לראות אדם הולך ברחוב עם מכשיר קטן, שואף ממנו ונושף ענן ענק של אדים, הרי שהיום זה מחזה נפוץ למדי ואף אחד כבר כמעט לא מרים גבה למולו.

מעבר ליתרונות שכבר צויינו לעיל, חשוב להוסיף שמכשיר וופורייזר יכול לחסוך למעשנים לא מעט כסף. אמנם יש הוצאה ראשונית מסוימת וגם נוזלי האידוי אוזלים בשלב מסוים ויש לחדש את אספקתם, אך לטווח הארוך ולאור הכמויות בהם משתמשים לצורך אידוי, זה הרבה יותר משתלם ופחות מזיק לכיס מאשר לקנות חפיסות של סיגריות או של טבק, כשבמקרה של טבק מדובר גם ברכישת פילטרים וניירות גלגול.

בסופו של דבר, מי שמעוניין להגמל מסיגריות שכידוע מזיקות עד מאוד לבריאות ולבריאות הסובבים אותנו עד למקרים של מחלות חמורות ואף מוות – פחות חושב על ההוצאות, ככל הנראה. השורה התחתונה היא שגמילה מסיגריות שנחשבת לאחת הגמילות היותר קשות עבור מרבית האנשים, הופכת להיות יותר נגישה ויותר קלה לביצוע. בנוסף, עבור חולים הזקוקים לקנאביס רפואי על בסיס קבוע ואינם אנשים מעשנים או שבוחרים לא לעשן את הקנאביס, זו הבחירה המובנת מאליה.

Volcano – למי שטרם הכיר, קבלו את הדור הבא של מכשירי האידוי

מאת: Dudish

מאמרים מאת דודי שרון - בניית אסטרטגיה שיווקית וקידום אתרים אורגני. קידום אתרים ובניית אסטרטגיה שיווקית מותאמת אישית בדיוק לפי המידות שלכם. מנוף הרמה | מסכות בד | אימון EMS | הידרופוניקה |